Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak végre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak végre, hogy a lányok ne utasítsanak vissza és elhiggyék azt, hogy én komolyan barátságra vágyom egy lánnyal és semmi többre?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam a lányokban és van még jó néhány okom amiért egyáltalán nem szeretnék barátnőt, kapcsolatot, de haverkodni, barátkozni szívesen barátkoznék lányokkal, ha nem koptatnának úgy le, ahogy a sok próbálkozó fiút.

Egyébként rossz ez így, hogy a lányok ilyen ellenségesek velem, miért is olyan nehéz elhinni, hogy csak barátkozni akarok, tényleg nincs már olyan lány, aki haverkodna egy fiúval és semmi több?



2012. júl. 29. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, sok iylen csaj van. Nekem is szinte csak fiúhaverjaim vannak. Engem pl jobban érdekel a CoD, meg a foci, és az F1, mint a hülye lányos picsogás. Csak jó helyen kell keresned az ily ne lányokat, hidd el!
2012. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsánat: ilyen*
2012. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél buz|
2012. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem leszek buz. és nem is vonzódom ettől még a fiúkhoz, ez nem választás kérdése, de jó nekem így egyedül, akkor legalább nem érhet újabb csalódás. Mégis jó érzés lányokkal beszélgetni, mert vannak témák, amelyeket velük jobban ki tudok tárgyalni. Csak mivel ilyen elutasítóak és csak a próbálkozó fiút látják minden mögött, így jelenleg is csak fiú barátaim vannak, akik érzem, hogy kevesek már, nekem kéne egy-két lány jó barát is és remélem lesz olyan lány, akivel barátság alakulhatna ki idővel.
2012. júl. 29. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:

ha minden lány elküld,

nem veled van a gond?

szerencsétlen nyávogás,

ha a srác ilyet mond.

2012. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mielőtt a farkad méreteit,

megbeszéled velük,

nem árt ha megkérdezed,

mi a becses nevük.

2012. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztázd szóban is, hogy csak barátilag ismerkednél.
2012. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

sokan nem hisznek a fiú-lány barátságban.

de én igen, ha akarsz akk írhatsz privit :)

2012. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!