Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összeismerkedtem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem egy sráccal a vidámparkban, de most lekezel. MI LEHET A BAJ?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel dodgemeztünk, amikor szemezni kezdtem a sráccaé, és kérte, hogy mosolyogjak már. Később a barátnőm egyedül ült, és odament hozzá a pasi, rólam kérdezgetett. Pl hogy mi a nevem, hány éves vagyok, meg hogy haragszom-e rá. Aztán beült mellém a dodgembe, és beszélgetni kezdtünk, mondta, hogy lemehetnénk Siófokra estefelé sétálgatni. Aztán elkérte a számomat. ( és a barátnőmét is, szerinte csak szánalomból ) Most a bnőm mobiljáról felhívtam a srácot, mert kérte, hogy akkor megbeszéljük a találkát, ( Az enyémen nem volt pénz ) és azt hitte, a barátnőmmel beszél. Azt mondta, szívesen találkozna, de csak Pesten, mert most mennek haza... Valami összehadovált, mire megtudta, hogy ÉN vagyok az, és eléggé beégtem. Végén leraktuk. Most mi lehet?!
2012. júl. 26. 20:13
 1/2 Kislány20 válasza:
hát lehet a bnöd jött be vagy beijedt és nem tudja hogy most mit tegyen
2012. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha más mobiljáról hívok valakit (pláne ha azt az illetőt a hívott fél is ismeri), megmondom már az elején, hogy bocsi, de én nem ő vagyok! Rohadt nagyot hibáztál, mert telefonon keresztül nem látni a másik arcát, és mivel nem ismeritek egymást annyira hosszú ideje, így hang alapján nem tud megkülönböztetni titeket!
2012. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!