Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összeismerkedtem egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeismerkedtem egy sráccal de nem tudom hogy szeret-e?

Figyelt kérdés
Színházba voltunk az osztályommal és mikor szünet volt a barátnőmmel felmentünk a büfébe. Megláttunk két helyes srácot, az egyik nekem a másik barátnőmnek tetszett! Oda mentünk hozzá és elkeztünk velük beszélgetni! Megadták az msn címüket, és jól eldumáltunk aztán félre hívott és 4-szemközt beszélgettünk. aztán mikor vége lett a "darabnak" haza mentünk, majd este msn-en beszélgettünk megbeszéltük hogy hétvégén találkozunk. De nem jött el! :S! Azt mondta elfelejtette és hogy amúgyis dolga van! Nagyon kedves volt velem udvarias és most nem tudom hogy mivan szeret-e wagy sem! Azután ms-en beszélgettünk volna, de nem írt vissza! azt írta ki hogy: Azt hittem szeretlek de megláttam benned valamit! és most nem tudom hogy nekem írta-e ki? szerintetek most szeret? (én nagyon szeretem)
2010. jan. 25. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
szeret es felesegul akar venni!
2010. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a borzalmasan hasznos válaszokat!! :@! És szeretnék normális válaszokta kérni ezek után!!
2010. jan. 25. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

őszintén, nem szeret. ha neked is írta ki (amit kétlek...), akkor is az arra utal, hogy már nem szeret... ha meg nem neked írta ki és szeret, akkor meg írna...

ennyi

2010. jan. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyszer találkoztatok, lehet hogy bnője is van, és csak addig nem akar veled találkozni amig nem szakit vele, vagy mittomén... de egy találkozás után tutira nem mondanám senkinek hogy szeretem se azt hogy szerettem...
2010. jan. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret, és ezt most nem rosszból írom. Akkor szerethetsz valakit, ha már megismerted, de ti csak egyszer találkoztatok, maximum szimpatikusak voltatok egymásnak. Te sem szeretheted, inkább mondjuk azt, hogy tetszik. Ez az elfelejtette, meg amúgy is dolga van.. szóval ez elég lerázós szöveg. Szerintem hagyd, ha akar valamit úgyis keresni fog,de ne te fuss utána.
2010. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogyan lenne beléd szerelmes?Még csak egyszer találkoztatok nem is ismer, maximum tetszel neki.
2010. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kéredmeg tőle.
2010. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!