Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel egy buliba összeismerkedtem és pontpontpont? (tovább, kérlek nézd meg)

Figyelt kérdés

Pár percig beszélgettünk mert utána el kellett mennie haza. Megkérdezte a nevem majd elment. Másnap mire felkeltem már bejelölt facebookon. Írtam neki, hogy mizu meg minden, csomót beszélgettünk levélbe, majd mikor írtam neki, hogy most mennem kell itt az msn-en vegyél fel, arra nem válaszolt és fel sem vett. Arra számítottam, hogy felvesz, de nem tette :S


Nagyon közvetlen és rendes volt velem, szinte biztos voltam benne, hogy bejövök neki..


Most akkor mi van? :S Nem értem a lányokat... Bejövök neki vagy nem?


bocsi a hülye fogalmazásért, már álmos vagyok!

és köszi :)


2010. nov. 7. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy még nem volt ideje felvenni :)
2010. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem szimpatikus voltál neki, csak külsőre nem jössz be, és rájött h te nemcsak barátkozni szeretnél vele.
2010. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor most írjak neki újból valamit?

Az is lehet, hogy nem jövök be neki, ki tudja :) Pedig mindig mélyen a szemembe nézett.. meg hát jól elvoltunk :)

2010. nov. 7. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak nincs msn-je :D
2010. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is:D
2010. nov. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínű nem használja az MSN-t. Írj neki megint "fészbúkon". :)
2010. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Smil:) válasza:
szerintem biztos nincs veled semmi baja az elmondottak alapján csak valami közbejöhetett... az is lehet h elfelejtette az msn címedet:) szerintem írj rá fb-n és megtudod mi a helyzet;)
2010. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Éppenséggel nem biztos, hogy akar "valamit is"..De írj rá facebookon!: )
2010. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztemp nincs Msn-e:/
2010. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan, hogy vagy 2x felvettem a fiút akinek igértem hogy felveszem és semmi. Minden nap azzal zaklatott, hogy mikor veszem már fel, és én meg mondtam neki, hogy már felvettem. Mondta hogy akkor inkább adjam meg én és majd ő felvesz. És úgy se történt semmi. Végül megoldódott, de ez nem egyszeri eset. Az egyik barátnőmmel is ugyan ez volt, és egy időbe meg az volt, hogy felvettem msnre valakit és alapból letiltotta. Volt hogy letiltotta, de mg azt is rosszul és én nem tudtam neki írni ő meg írt nekem. (suli váltás miatt jó sok embert kellett felvennem)

Tehát lehet hogy itt is az a baj, hogy sz.rakszik az msn. Kérdezz rá, hogy hogyhogy nem vett fel. Vagy kérd el te az övét. Lehet hogy ő meg azt hiszi, hogy te nem fogadtad el a felkérését, és azért se mer rádírni facen. Remélem segítettem.

15/L és nekem is bocsi a hülye fogalmazásért :)

2010. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!