Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány kilóra kéne felgyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kilóra kéne felgyúrnom magam, hogy végre én is kapjak esélyt a lányoktól, nekem is lehessen számomra vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés
Jelenleg 165cm vagyok és 51kg.

2012. júl. 26. 06:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Itt sztem nem a gyúrás a lenne a megoldás, hanem a megfelelő lány kiválasztása. Talán újdonságot mondok vele, de nem minden fiú és lány passzol össze. Olyat keress, aki hasonló beállítottságú, érdeklődési körű, karakterű (pl. nem 180cm magas), mint te (de nem kell 100%-ig uolyannak lennie! :-), és azért az sem árt ha free, és nem házas. Egy ilyennel jobban szóba tudnál állni, és nagyobb lenne a sikered valószínűsége, bár félénk fiú+félénk lány nem a legjobb párosítás, de evvan. Nekem is tetszenek az attraktív pláza/party csajok, de azt is tudom, hogy hamar ledobnám tőlük a láncot, ők meg szétunnák mellettem az agyukat - már ha egyáltalán felfigyelnének rám. :-)

Ettől függetlenül gyúrhatsz, de legalábbis kezdetnek súlyzózhatnál otthon, hogy ne legyél ilyen ropi, mert ha nem is gyúrod magad hústoronnyá (ami az alkatod miatt nem is biztos, hogy menne, vagy legalábbis nem természetes úton, aztán meg ha meg már nem áll fel a cuccoktól, vagy tönkre teszed a szervezetedet, akkor meg oda az, amiért elkezdted), azért egy férfi számára sosem hátrány ha sportol vmit, hogy haza tudja vinni a szatyrot a boltból. :-)

Ha nem a testépítés a fontos (és a kérdésed alapján nem az, max. csak eszköz lenne), és nem az az életcélod, hogy MR.Universum légy, akkor fekvőtámasz, felülés, húzódzkodás, 2db egykezes súlyzózás, meg esetleg guggolás közepesen nagy súlyokkal, az sokat lendítene a hangulatodon, és ha már belejöttél, és úgy érzed beválik, akkor lejárhatsz konditerembe is. Amúgy nem minden kigyúrt srác donhuán. Én is ismertem olyat, aki 150kilóval nyomott fekve (én meg csak 70nel), de mégis volt ideje lejárni a terembe (azért is nyomott annyit), mert nem vonták el az idejét a lányok (mert ez sem csak izom kérdése ;-). Bár vitathatatlan, hogy van az izomzatnak vonzereje, de az sem biztos, hogy azt vonzza, akire te számítanál, meg most még lehet, hogy mindegy ki az, de hosszabb távon talán lesznek más szempontjaid is. Mondom ezt úgy, hogy évek óta élek együtt egy lánnyal.

Mindenesetre lánnyal, v. anélkül a mértékletes sport fontos a testi/lelki egészség szempontjából is.

2012. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!