Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány kilóra kéne felgyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kilóra kéne felgyúrnom magam, hogy végre én is kapjak esélyt a lányoktól, nekem is lehessen számomra vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés
Jelenleg 165cm vagyok és 51kg.

2012. júl. 26. 06:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ne konditeremben kezdj változtatni az életeden, hanem, hogy elfogadod magad. Végignézel magadon, mit szeretsz magadon, mit nem. Mi az amin változtathatsz. Kérdezz meg lányokat, hogy hogy hangsúlyozhatnád az előnyös tulajdonságaidat (pl. másik frizura). Kondiba szerintem ne járj egyelőre, mert áteshetsz a ló másik oldalára, nem néz ki jól a túlgyúrt férfi. Kezdj el otthon gyakorlatozni: fekvőtámasz, felölés súlyzózás. Elég ha szálkásítasz, ez azon kívül, hogy tónust ad a testednek önbizalmat is ad.

A legfontosabb, hogy magadat fogadd el és dolgozz azon, hogy jobb megjelenésed legyen. Nem, nem márkás ruhákra gondolok, hanem legyen kisugárzásod, légy magabiztos. Ez kell a nőknek. Persze lesznek, akik le fognak ragadni, hogy milyen magas vagy, de ott kell hagyni őket. Van még 3,5 milliárd nő, minek vesztegetnéd az idődet olyan nő meggyőzésére, akit meg kell győzni.

27F

2012. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, most itt sajnáltatod, magad. Épp ez a baj, ki a f*sz akarna egy ilyen emberrel járni, aki azon siránkozik, hogy "jaj de csúnya vagyok, ezért nincs barátnőm brühühü". De tudod mit? Legyen neked igazad.
2012. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én utálom a gyúrós pasikat, nagyon sokat ismerek, és a legtöbb jobban szereti saját magát nézegetni a tükörben, mint a barátnőjét. Ráadásul van egy olyan sztereotípia, miszerint a kigyúrt pasik buták, szóval néhány lánynál ez is akadályt jelenthet.

Nekem személy szerint az agyonkondizott testű srácok kifejezetten taszítónak számítanak, egyszerűen akkor már inkább legyen mackós vagy nagyon vékony a srác, csak ne legyen kigyúrva.

Persze a kigyúrt test nem egyenlő az izmossal, így azt javaslom, hogy kezd el edzeni, mondjuk járj el úszni, vagy ilyesmi. Az úszós srácoknak például isteni testük van.

De a konditeremben összeszedett meg fehérjeportól megnőtt izmok nem túl vonzóak.

22L

2012. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én 173cm,59 kg vagyok, sportolok, gyurok de hizni nem tudok :D es csajok jönnek-mennek, az a lenyeg h magabiztosnak lassanak teged! :)
2012. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Döntsétek már el ki tetszik nekünk, egyszer a nyálas, vékonykákra bukunk, most meg már az izomra? :DDD Szánalomtenger!
2012. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hány kiló vagy, nem ez kell a nőknek.


24/N

2012. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak nem fognak méregetni!

Szerintem meg ne gyúrj ilyen magassággal. Meg azt nem írtad le hogy hány éves vagy mert ha kb 12 akkor nőhetsz. Az ember elvileg 25 éves koráig nő!

2012. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ennyi fassságot, ha csak helyesen táplálkozik de nem iszik tömegnövelőt és ezerféle csodaszert nem fogja túl gyúrni magát sőt hónapokig alig látszódik a fejlődés...

Otthoni edzéssel pedig lófasz se fog látszani

2012. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

ma 15:51


Jól mondod, sajnos.

2012. júl. 26. 17:20
 20/21 anonim ***** válasza:
hát igen sajnos, lassan 4 hónapja edzek és kb 3 kilót sikerült feltolni, edzés után a tükörbe látszik még egész szépen de másnap már nem nagyszám:///
2012. júl. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!