Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányoktól tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoktól tényleg nem lehet várni, hogy ne legyenek bunkók, ha neten ismerkedünk?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul, hogy ha ismerkedős oldalon , vagy esetleg facebookon beszélgetek egy csajjal, és nem akrja már folytatni az ismerkedést, egyből letilt. Tényleg nehezükre esik megírni, hogy "bocsi, nem szeretnék tovább ismerkedni, minden jót"? Nálam ez is működik, de sokan meg se próbálják, így, normálisan. Nem zaklatnám tovább, csak szépen elköszönnénk és ennyi. Szerintetek ők tényleg bele se gondolnak, hogy nekik hogy esne az ilyesmi? Inkább csak a legkényelmesebb legprimitívebb megoldáast választják.
2012. ápr. 6. 19:52
1 2
 1/11 cefreng ***** válasza:
Hát olyan bunkók hogy az nem igaz.
2012. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem csak neten bunkók, hanem élőben is (tisztelet a kivételnek).


Tapasztalatból beszélek.

2012. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van, ha nem nézel ki elég jól, mindenhol bunkók.
2012. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem kölcsönös. Valószínűleg voltak már velük is bunkók és így "védik" magukat
2012. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mai nők/lányok ilyenek... Akinek meg nem inge ne vegye magára. Én már nem is idegesítem magam velük :)
2012. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cefreng ***** válasza:
Egész egyszerűen úgy kell odamenni hogy talpraesetten ésha visszautasítanak akkor szia és kész
2012. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd az életedet!--> Ismerkedj élőben. A FB NEM ismerkedő oldal, csak ezt sok besz@ari p*cs képtelen megérteni. Bár a másik felet sem értem, hogy egy ismeretlennek miért igazolja vissza az ismerősnek jelölését.
2012. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbálj élőben ismerkedni, én nagyon nem vagyok híve a netes társkeresésnek. Ha belegondolsz, az utcán se találsz szimpatikus lányokat ezek szerint és ők vannak a társkeresőn is...

Ne add fel előbb vagy utóbb jönni fog valaki normális!


21N

2012. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tényleg! ha nem vársz tőlük sokat akkor nem is fogsz csalódni.
2012. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg kaptam már néhány üzenetet pasiktól, minden ismeretség nélkül, hogy mit vállalnék 100 ezerért, meg hasonló...ez se jobb. De ettől függetlenül nem fogom úgy gondolni, hogy a mai pasiktól csak ennyi telik. Amúgy meg nem tudom miért vársz el egyáltalán bármit tőlük? Vagy válaszol vagy nem, vagy letilt vagy nem, lehet, hogy kedves lesz, lehet, hogy bunkó, kit érdekel? Nekem ezek nem esnek rosszul. Ha nem akar ismerkedni és letilt, akkor szerintem jobban jársz, legalább hamar rájössz, hogy nem érdemes pocsékolni rá az idődet és keresel mást, nem? :) 24/L
2012. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!