Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány kilóra kéne felgyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kilóra kéne felgyúrnom magam, hogy végre én is kapjak esélyt a lányoktól, nekem is lehessen számomra vonzó barátnőm?

Figyelt kérdés
Jelenleg 165cm vagyok és 51kg.

2012. júl. 26. 06:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Akkor még olyan 600 millió forintig kell gyúrnod, és biztos, hogy vonzó barátnőd lesz.
2012. júl. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj el gyúrni ilyen magasságra. Max azt éred el, hogy úgy fogsz kinézni mint 1 szupertörpe, ami egyáltalán nem vonzó.
2012. júl. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már így sem vagyok vonzó a lányok számra, úgy néz ki.
2012. júl. 26. 07:17
 4/21 anonim ***** válasza:
Nyugi én 170-173 és 58-60kg vagyok, de így se találtam még magamnak csajt. :/
2012. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nézd, igazából én fel akarlak ébreszteni. Azt meg dönts el mindenki maga, hogy kinek milyen az élete. Nem tudom, szerintem az, aki naponta 15 ilyen kérdést ír ki, az ne magyarázzon arról, hogy kinek milyen az élete. Na, kondibérlet megvan má? Rizs, csirke? Ugye megmondtam, hogy nincs.
2012. júl. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Gyúrd fel magad 70 kg-ra, aztán gyere vissza, és kérdezd meg, hogy hány millió ft kell legyen a zsebedben, hogy neked is lehessen vonzó barátnőd. Aztán ha összejött, kérdezd meg azt is, miért ilyen felszínes, pénzéhes k*rva minden magyar csaj. Egyszer talán elkezdesz gondolkodni, hogy - bár valóban hátrány a magasságod - a csajok nem colostokkal járkálnak, a csajok többsége még így is alacsonyabb nálad, nem ezért nincsen csajod. Nekem nem egy veled kb egy magas ismerősöm van, mindegyiknek van és volt is csaja, szóval nem ezen múlik. A te bajod az, ami általában minden embernél: te nem tetszel saját magadnak, így nincs önbizalmad, ez érződik is rajtad.
2012. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ma 08:02


Igaz, nem tetszik a saját testem, de alányoknak sem jövök be külsőre, ez tény. Szóval kettős a csapás.

2012. júl. 26. 08:14
 8/21 Pj0tr ***** válasza:

Hát kezdésnek gyúrd fel magad 180is. Persze centiben számolva...

Ennyi hülye kérdést! Komolyan azt hiszed ezért nincs barátnőd? Azért nincs, mert - a kérdésed alapján - a fejedben van a baj. Na erre kell rágyúrni. Nem csak az számít, hogy hogy nézel ki, kivéve persze, ha te is ilyen lányra vágysz :)

2012. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Lehet h a fejed nem tetszik nekik azon meg nem tudsz változtatni. Az én párom sosem volt pl kigyúrt. Most is inkább duncika. De imádom és olyan gyönyörű szemeket és tökéletes arcot mint az övé, még életemben nem láttam :D
2012. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ma 08:31


Hát, épp a szemeimet meg a számat dícsérték eddig a lányok, de attól még nem járna egy sem velem, mivel távkapcsolatoknak én sem vagyok a híve vagy épp foglalt volt a lány, aki ezt írta. Élőben csak aranyosnak, babapofinak hívtak, részeg lányok, egyik meg az orrom miatt gúnyolt ki, szóval a fene sem érti a nőket.

2012. júl. 26. 08:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!