Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért van az, hogy jobban izgat egy 14 éves lány pusztán maga az életkor miatt, látatlanban is, mint egy 18 éves?

Figyelt kérdés

Pusztán maga a tudat, hogy csak 14, érdekesebbé, izgatóbbá, értékesebbé teszi a számomra a lányt, valahogy még abban is reménykedem, hogy szűz és csak az enyém lehet, senki másé. Normális kapcsolatról álmodom vele, pedig tudom, hogy egy idősebb lánnyal nagyobb esélyem lenne hosszabb távú kapcsolatra.

Amúgy 22 vagyok.



2012. júl. 26. 01:10
1 2 3
 21/26 Pj0tr ***** válasza:
Na jó... Még egyszer nem írom le. #15ös válasz.
2012. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszed el hogy 18 éves csajnál labdábarúghatnál, egy 14 éves hülyítésén meg eltud mélyülni a beteges agyad. Lehet nem vagy pedofil csak ŠzarfaŠzu de az nagyon.
2012. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

mindenki dobálózik a pedofil kifejezéssel, azt se tudjátok, mit jelent!

amúgy mindennki szereti a friss pipihúst

2012. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Jól van, támadjál te is, én nem olyan vagyok. Én barátnőt szeretnék, normális kapcsolattal, ahogy olvashattad csak egy lánnyal voltam még eddig,hiába vagyok már 22. Most is van egy lány, aki bár még csak 14, de imádok vele beszélgetni, tökre hasonló a gondolkodásunk a jellemünk, a vágyaink, csak a távolság választ szét minket. Eddig nem éreztem biztosnak, de már tudom, hogy ő kell nekem és nem azért, hogy megdugjam, kihasználjam! Szeretném és várnék rá, amíg nem lesz kész rá.
2012. júl. 26. 11:18
 25/26 anonim ***** válasza:

Minden nap másként teszed fel gyakorlatilag ugyanazt a kérdést, hogy egy 14 éves kislánnyal dugnál.

Miért nem akasztod inkább fel magad?

2012. júl. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szerintem van olyan 20éves lány aki még szűz és szép, próbálkozz azzal...
2012. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!