Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagyok?

Figyelt kérdés
Már annak is örülnék, ha megölelhetnék jó szorosan egy lányt magamhoz közel érezhetnék. Tisztában vagyok vele, hogy a félénkségem miatt nem lehet barátnőm, nem is merek kezdeményezni nekem tetsző lányoknál. A lányoktól mindig is féltem olyan szinten, hogy nyíltan kimutassama vonzalmamat az irányukba. Szóval max szemezni merek buszon, de többet nem. Más meg simán odamegy és leszólítja őket vagy mosolyog, hülyül nekik, én meg ilyen gátlásos, félénk srác vagyok, pedig nem is egy lánnyal szemeztem már, talán bejöttem nekik?

2012. júl. 23. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Drágám, a szemezés két emberen múlik, tehát az egyik fél kezdeményezi, a másik viszonozza. Aki nem tetszik, nem szokás viszonozni a gesztusát... Tehát igen, bejöttél nekik. Legyél már tökösebb.

25/N

2012. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Valószinü, normális vagy csak félénk vagy összeszeded magad és odamész egy lányhoz akivel szemezel avagy ismerkedj neten itt könnyebb lehet szémodra
2012. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
blabla tök normális.
2012. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
mi lehet a legrosszabb, ami történhet? max elutasít. és akkor? szedd már össze magad.engedd el magad, nem kell a csajozáshoz nagy tehetség.légy laza.ne úgy menj oda egy csajhoz, hogy na ez lesz a barátnőm, mert akkor csak stresszelsz.csak nyugodtan, ismerkedjél, ne legyen tétje egyelőre a dolognak.
2012. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!