Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális? Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Miért van az, hogy jobban izgat egy 14 éves lány pusztán maga az életkor miatt, látatlanban is, mint egy 18 éves?

Figyelt kérdés

Pusztán maga a tudat, hogy csak 14, érdekesebbé, izgatóbbá, értékesebbé teszi a számomra a lányt, valahogy még abban is reménykedem, hogy szűz és csak az enyém lehet, senki másé. Normális kapcsolatról álmodom vele, pedig tudom, hogy egy idősebb lánnyal nagyobb esélyem lenne hosszabb távú kapcsolatra.

Amúgy 22 vagyok.



2012. júl. 26. 01:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Pedofil vagy
2012. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

őőő ha csak a szüzesség miatt... Akkor is perverz oO

Biztos jönni fognak egy páran a pedofil dumával, de 14 éves lány esetében már nem lehet erről beszélni. Hát elég fura... :S

2012. júl. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%
Pedomaci megjött.
2012. júl. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
25%

#2


Ha egy felnőtt gyerekekkel dug az pedofilnak számít

2012. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14 Pedómacinak? Ugyan már, way too old.
2012. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Láttad te, hgoy néznek ki a mai 14 évesek? Egyik másik úgy, mint egy 30 éves k*rva...
2012. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Tudom tisztában vagyok vele de attól még akkor is pedofilnak számít az illető aki gyerekkel dug.Ezt a beleegyezési törvényt is a pedofil papok miatt találták ki
2012. júl. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Hé, hé, álljunk csak meg! Még sosem dugtam 18 éven alulival, összesen egyy lánnyal dugtam 22 éves létemre, ő 18-at már betöltötte akkor. Szóval mielőtt támadnátok, jobb lenne észhez kapni, hogy az előítélet sosem jó.


A pedofil az meg 7 évesekre és kisbabákra bukik, ez igazán sértő volt a számomra!


Feltezsek egy kérdést és máris támadni meg sértegetni kell. Kár, volt kiírni.

2012. júl. 26. 01:23
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hgoy rosszul tudjátok, mi az a pedofil. Aki pedofil az pont hogy a még fejletlen, éretlen GYEREK testekre "bukik", ez pedig egy 14 évesről általában már nem mondható el, tehát ha bejönnek neki, attól egyáltalán nem lesz pedofil.
2012. júl. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
*hozzáteszem: a serdülőkhöz való vonzódás pedig az efebofília...
2012. júl. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!