Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ennyire hiszékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire hiszékeny marha ember a világon?

Figyelt kérdés

Chat.hu-n tegnap beregeltem nőként és egyből 30-an rám írtak. Az egyik 16 éves alanyommal elhitettem, hogy 11 éves lány mx bajnok vagyok, meghalt a cicám, és csak azzal tudna megvigasztalni, ha szerezne egy első sárhányót a 125-ös Husabergemhez, amit a tavalyi OB döntőn eltörtem, mondtam neki bontott is jó.

Most ott tartunk, hogy szombaton lesz egy versenyem Gyálon a focipályán, oda fog lejönni reggel 8-ra, vesz nekem cigit és utána megyünk hozzá dugni.


Oly feltűnően írtam és nem hittem el, hogy ezt most komolyan gondolja-e, de halálosan szerelmes egy nem létező lányba. 18/F



2012. júl. 25. 15:24
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Én sem űzök belőle sportot, ez volt a 2. alkalom, hogy ennyire unatkoztam.
2012. júl. 25. 17:08
 32/40 anonim ***** válasza:
Fogjuk fel úgy, hogy tesztelted az embereket, hogy többet megtudhass az emberi természetről. Persze, szintén zsákbamacska: ki tudja, hogy ők nem vertek-e át? Azok voltak-e, akinek kiadták magukat, vagy nem-e csak teszteltek ők is?
2012. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Persze, ezt is számításba vettem, lehet hogy épp engem vert át, és elhitette velem, hogy tényleg komolyan gondolta.
2012. júl. 25. 17:16
 34/40 anonim ***** válasza:
Nekem van humorom, és mások átverése szerintem nem vicces. Aki szerint ez a humor, azzal én nem is állnék szóba.
2012. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Paran azt mondjak itt, hogy a kerdezo nem normalis. Nem is abban van a poen, hogy megszivatott egy fiatalt, a poen ott van, hogy ennyire hihetettlen dolgokkal amiknek annyi az eselye mint ahogy en 2 ora alatt korbefutom a Foldet. Szerintem nagyon is jol csinalta, goldoljatok mar bele abba amit mondani akar ez a srac, hogy a vilagunk annyira kaka mar, hogy ekkora lehetettlen baromsagokat is elhisznek a mai fiatalok (egy resze) es monitor elott ulve egy sz*ros internetes weboldalon egy 11 eves lanyt dugasra akarnak ravezetni.


Koszonom szepen kedves kerdezo, en is jot rohogtem. Szerintem nem artottal senkinek. Ha esetleg masok (aki irtak, hogy ezutan nem hisznek a "love chat" -ben) ilyennel talalkozzanak azok magukra vessenek ha mindezt a sok baromsagot elhiszik es megcsinaljak latatlanba.


Es nem hiszem, hogy attol meg nem lehet valaki ember mert neha ramutat az emberi hulyesegre. Rengeteg tudomanyos filmet lattam mar amiben az emberi hulyesegrol van szo, akkor ezek szerinte minden tudos hulye?

2012. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, na végre, te megláttad hogy mit akartam ezzel mondani. Köszi!
2012. júl. 25. 21:32
 37/40 anonim ***** válasza:

tegnap 16:21


Ember elhiheteted,hogy nem is egy lányhoz mentem már oda és mind lekoptatott, akkor mégis miért is baj, ha én neten isemrkedem azóta?!


Tudod, nem lehet mindenk jóképű, magas, izmos, pénzes.

2012. júl. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

tegnap 21:28 - jól beszélsz

előzőnek: akkor változtass taktikát; de lehet, hogy egyszerűen csak nem a jó hölgyhöz mentél oda

nem lehet mindenki jóképű, izmos, magas, pénzes...

jólépű: szubjektív kategória, ahány nőstény, annyi ízlés

magas: nem csak 197 centivel lehet csajozni, tudod, a lányok nagy része 155-165 centi

izmos: ez ellen lehet tenni - sportolj, élj egészségesen

pénzes: verje egy kék bálna abba a szukába, amelyik a pénzemet nézi ismerkedéskor - az ilyet hagyd a retekbe

és nézd meg ezt a videót :D

http://www.youtube.com/watch?v=SEVU-YLpM8A

2012. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

35: Igaz, kétoldalú! Ez biztos. A gond csak az, hogy én is hibás vagyok, ha elhiszem a hülyeséget, de a másik meg néha olyan hihetően adja elő. Vannak profi manipulátorok.


Nem magamra értem a fentit- csak példa. Alapvetően én is bizalmatlan vagyok, neten sosem tudni. Nem árt az óvatosság. :) De ez mindig eszembe jut, és ezért próbálok nem "beetetni" senkit.


Utolsó: nem megyek bele jobban, de a lányok átlagban szerintem 170 cm körül vannak, és nagy részük manapság egyáltalán nem bukik a "kigyúrtakra". Itt gyk-n is több vita volt már erről. De ez nem ide tartozik. :)

2012. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

nagyon g*ci vagy(bocs a kifejezésért) jól teszed! :) :DDDDDD

:D :BBB

2012. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!