Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ennyire hiszékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire hiszékeny marha ember a világon?

Figyelt kérdés

Chat.hu-n tegnap beregeltem nőként és egyből 30-an rám írtak. Az egyik 16 éves alanyommal elhitettem, hogy 11 éves lány mx bajnok vagyok, meghalt a cicám, és csak azzal tudna megvigasztalni, ha szerezne egy első sárhányót a 125-ös Husabergemhez, amit a tavalyi OB döntőn eltörtem, mondtam neki bontott is jó.

Most ott tartunk, hogy szombaton lesz egy versenyem Gyálon a focipályán, oda fog lejönni reggel 8-ra, vesz nekem cigit és utána megyünk hozzá dugni.


Oly feltűnően írtam és nem hittem el, hogy ezt most komolyan gondolja-e, de halálosan szerelmes egy nem létező lányba. 18/F



2012. júl. 25. 15:24
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Megérdemelnéd, hogy addig húzd pasik agyát, és menj el viccből a találkozókra, hogy egyszer valamelyik pasi elkapjon és jól megrakjon hátulról.


18 éves kis pöts.

2012. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Mi van utolsó, húztak már csőbe trollok? ;D
2012. júl. 25. 15:40
 13/40 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezek után hanyagolom a chatelést :// remélem legalább a pasas sem az volt akinek mondta magát... Mondjuk csak egy 16 éves kiscsaj akinek szórakozni támadt kedve :D
2012. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Hát ilyen gusztustalan,húzások miatt nem mer maholnap ismerkedni ,azért jó volt ezt olvasni.Ezek után két srác ma magányosabb lessz.Hála neked.Ugyanis mostmár nemigen hiszek el semmit abból amit írnak.Bár ez benne van a csomagban.Ugye?
2012. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Bocsi nem mer ismerkedni maholnap az ember
2012. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Nem húztak még csőbe trollok, csak értelmes felnőtt ember vagyok. Ráadásul nő. (Nem, ez a három nem zárja ki egymást.)


24/N

2012. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Aki chatelésre vetemedik, annak mindig számolnia kell a trollokkal.
2012. júl. 25. 15:51
 18/40 A kérdező kommentje:
Jó, akkor viselkedj felnőttesen, ne értsed a humort, és legyél besavanyodott. Ha ez neked élet. :D Én nem így élem. :D
2012. júl. 25. 15:52
 19/40 anonim ***** válasza:
Nagy vigasz nekem, hogy nem csak én trollkodok így...
2012. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%

a kérdező qwa nagy arc!! :D

az a nem normális, aki neten akarja megtalálni a nagy ŐŐŐŐŐŐ-t

igen, egyszerűbb a trollokat szidni, mint belátni, hogy kis puhap*csök vagytok, akik életében nem mentek még oda csajhoz, p*nát meg max. a '92 májusi playboyban láttak még gyerekként

2012. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!