Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ennyire hiszékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire hiszékeny marha ember a világon?

Figyelt kérdés

Chat.hu-n tegnap beregeltem nőként és egyből 30-an rám írtak. Az egyik 16 éves alanyommal elhitettem, hogy 11 éves lány mx bajnok vagyok, meghalt a cicám, és csak azzal tudna megvigasztalni, ha szerezne egy első sárhányót a 125-ös Husabergemhez, amit a tavalyi OB döntőn eltörtem, mondtam neki bontott is jó.

Most ott tartunk, hogy szombaton lesz egy versenyem Gyálon a focipályán, oda fog lejönni reggel 8-ra, vesz nekem cigit és utána megyünk hozzá dugni.


Oly feltűnően írtam és nem hittem el, hogy ezt most komolyan gondolja-e, de halálosan szerelmes egy nem létező lányba. 18/F



2012. júl. 25. 15:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Állat vagy xD.
2012. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! ;D Pacsi!
2012. júl. 25. 16:27
 23/40 A kérdező kommentje:
És uccsó előtti.
2012. júl. 25. 16:27
 24/40 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem lehet, hogy nem a mi humorunkkal van baj, hanem a tieddel? Furcsa, hogy vannak, akik arra büszkék, és attól érzik jófejnek magukat, hogy más embereket (néha ismeretleneket) becsapnak. Mi értelme? Erre Te tényleg büszke vagy?
2012. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Idióta
2012. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Semmilyen anyagi és szellemi hátránya nem lesz annak, akit így szívatok. Legalább egy életre megtanulja, hogy ne higgyen és bízzon mindenkiben felelőtlenül.
2012. júl. 25. 16:53
 27/40 anonim ***** válasza:
Ezzel vitatkoznék. Rengeteg ember "változik" meg annak hatására, ha becsapják. Ráadásul ilyen csúnyán.
2012. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Kérdező: van abban valami, amit írsz. De tudod, hogy szokták mondani: a hazug ember büntetése nem az, hogy nem bíznak meg benne. Hanem, hogy ő nem tud megbízni senkiben. :)
2012. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Igen, én sem bízok meg mindenkiben teljesen, mert mindenki emberből van. Hibázhat. Nekem ez nem hátrány, nem hagyom magam átverni és/vagy becsapni.
2012. júl. 25. 17:01
 30/40 anonim ***** válasza:
Ez rám is igaz. De azért nem "játszanék" ilyet. :)
2012. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!