Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még van esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Kb. két éve majdnem minden nap beszéltem MSN-en egy sráccal és egy nap megkérdezte hogy nem-e akarok vele járni és én nemet mondtam mert akkor nem tetszett és azota nem is beszéltünk. De kb egy fél éve megnéztem a Facebook képeit és rájöttem hogy nem is olyan ronda. Valamelyik nap ráköszöntem de nem irt vissza.Mit tegyek? 15 L
2012. júl. 22. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"rájöttem hogy nem is olyan ronda"

Hát gratulálok. Remélem, azért nem írt vissza, mert talált egy nálad jobbat.

2012. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt ugy értettem hogy tetszik
2012. júl. 22. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért utasítod vissza mert szerinted ronda és most azért akarod őt mert már szted nem ronda?...

A belső már nem számít a mai lányoknak.

Mondjuk a fiúknak se nagyon, de ebbe ne menjünk bele. :P


Közel laktok egymáshoz? Mert akkor összefuthatnál vele az életben is, és ott nem lesz más választása hogy beszél veled. Már ha nem bunkó.


Mit írtál neki? Az is szímt hogy hogy utasítottad vissza. Ha durván, vagy érzelemmentesen akkor ne számíts sokra.


Talán az lenne a legjobb lépés ezügyben, ha ráírnál, és egy kisebb szöveget irnál le neki.

Valami ilyesmit hogy "Szia, régen dumáltunk, hogy vagy? A multor kár hogy nem írtál vissza, mondani szerettem volna valamit :)"


Kedves szöveg... Érdeklődsz iránta a "hogy vagy?"-al..

Megjegyzed hogy rosszulesett hogy nem írt vissza.. és a "mondani szerettem volna valamit" kisebb kiváncsiságot kelt benne, ez arra fogja késztetni hogy visszaírjon.

Persze ki kell találnod valamit, amit mondani szerettél volna. Ha visszaír érd el hogy megint minden nap beszéljetek. Pl búcsúzásnál említsd meg hogy "Szia, majd holnap besz :)" Ezzel minden nap beszélhettek. Mint régen. Legyél kedves, és előhozhatod a régi állapotokat.


Ehez türelem és kitartás kell.

17f

2012. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik nap? Nem lehet, hogy még nem nézte meg? Egyelőre ne vonjunk le elhamarkodott következtetéseket. A száma nincs meg? Az jobb lenne, ha feltudnád hívni, illetve, ha közelben lakik, akkor elmehetnél a házához, vagy valahova, ahol lehet.
2012. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
biztos hogy megnézte mert fennt volt mikor irtam neki
2012. júl. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!