Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy, hová hívjam randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy, hová hívjam randira Debrecenben, egyáltalán van esélyem nála?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a lány 16 éves, egy osztályba járunk. Az a gond, hogy ő a "menők" közé tartozik, nagyon csinos, én meg kevésbé vagyok menő, nem én vagyok a legjobban kinéző fiú az osztályban, de magam szerint csúnya sem vagyok. Abban a buszmegállóban szokott leszállni a buszról ahol én felszállok a sajátomra, de beszélgetni nem szoktunk.

A kérdésem igazából az lenne, hogy szerintetek mennyi esélyem van nála a leírtak alapján? Próbáljak vele előbb beszélgetést kezdeményezni amikor találkozunk, vagy elég ha elhívom őt valahova, hogy beszélgessünk?Ha esetleg azt mondanátok, hogy van nála esélyem akkor randi helyet is írjatok légyszi!


Tudom, hogy lesznek olyanok akik vicces kedvükben vannak, de inkább komoly válaszokat várnék.


2012. máj. 3. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Így a vakvilágba ne kérj randit tőle. Először kezdj el vele beszélgetni,aztán ha úgy érzed, hogy szimpatikus vagy neki, akkor elhívhatod, addig szerintem esélytelen.
2012. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenképp kezdeményezz vele beszélgetést utánna megérzed, hogy ő hogy viszonyul hozzád.
2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a választ.
2012. máj. 3. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem mindenképpen bonyolódj vele beszélgetésbe, próbálj meg közvetlen lenni, szerintem egy csaj sem szereti ha nem néznek a szemébe a srácok, inkább csak a macskakövet vizsgálgatják a szemük helyett, stb. Légy nyitott felé, érezze (vagy legalább is hitesd el vele) hogy fontos vagy neki, kezdésképp bőven elég egy fagyi, sétálgatás, mindig kis lépcsőfokokban kell haladni. :)

A kérdésedre válaszolva, nyilván van esélyed nála, nézd, még a legdagadtabb pasiknak is azért van barátnőjük (nem nem mindnek a pénz miatt) mert irtó jó a dumájuk, és a csajokat le tudják venni a lábukról. Remélem segítettem.

2012. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszi. :)
2012. máj. 3. 20:33
 6/7 asdface ***** válasza:
100%

Lassú víz partot mos.

Beszélgess vele főleg, de ne csöpögj. Csak lazán, mintha egy haveroddal beszélgetnél, de ne légy trágár. Elkíséred, 3-4x vársz vele egy buszt, addigra te is belemelegedsz a beszélgetésbe, magabiztosabb leszel és elhívod fagyizni. A forumba szerintem tök olcsó az a 3 gombócos kehely öntetettel, tejszinhabbal. (3gömb ára+50 ft)

Ne légy rámenős, érezze azt, hogy kihívás vagy, de ne is zárd el magadtól nagyon.

Egy jó tanács. Ha lehet kerüld a chatet, nem tudod mit gondol komolyan. Mert engem nem egyszer szivattak meg, hogy "Ok. Jövő héten mozi/állatkert/koncert/etc." . Aztán sehol sámli. Ha elhívod vhova mindig személyesen tedd és akkor érezni fogod, hogy mennyire gondolja komolyan.

Sok sikert!

Ha ezek után visszautasít ne keseredj el. Mosolyogva fordulj el. Had bosszantsa csak. ;)

24/f

2012. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm talán ez volt mind közül a leghasznosabb válasz.
2012. máj. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!