Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki 1.5 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki 1.5 évvel fiatalabb nálam, de bejön. Tegnap elhívott randira, de azt mondtam neki, hogy alszok rá egyet. Szerintetek elmenjek?

Figyelt kérdés
16/L Jah.. és annyi, hogy a srác meg tudna védeni, ha vmi olyan lenne!

2012. máj. 1. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
ha bejön menj el
2012. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát aludj rá egyet.
2012. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak köszi! <3

A 2. meg tudom, hogy trollkodni akar, de kicsit le van maradva...

2012. máj. 1. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom ne menj el, nem mész el? Ha azt mondom menj el és köpd le, lefogod? :D Hülye kérdésre hülye válasz...
2012. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen lefeküdtem egy nálam 2 évvel fiatalabb sráccal. nagyon érett volt, egyáltalán nem érződött a korkülönbség (ami ilyen fiatalkorban nagyon szokott), rendes családba született, jól nevelték. még mindig jó kapcsolatot ápolunk, bár mindkettőnk kapcsolatban van.

szóval csak azt akartam szemléltetni, hogyha a srác értelmes, és nem érzed úgy magad vele, mintha a kisöcséddel lennél, egy randit megér :)

19.N

2012. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a trollkodás?
2012. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
menj el sztem is ;)
2012. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én elmennék
2012. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy ha tetszik akkor menj el!:)

14/L

2012. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!