Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utasítottak már vissza? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottak már vissza? Hogy viselted?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 22:33
1 2
 1/11 AvernusTriad ***** válasza:
Hogy a viharba ne! Pocsékul voltam, és rosszabbul, de összeszedtem magam, mert utáltam nyafogni a romjaimon. (vannak itt páran, akiknek szintén ezt kéne tennie...)
2012. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ahaa. sz*rul.
2012. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
rengetegszer. kevés eset volt amikor nagyon szívemre vettem volna, általában szórakozóhelyen történt ilyesmi...
2012. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kort, nemet. köszi
2012. júl. 21. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Már sokszor. Minél többször kapod, annál kevésbé esik rosszul. Egy idő után már csak szúnyogcsípés.


22/F

2012. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, számtalanszor. Ez az élet természetes velejárója. Csak a török szultánoknak meg egyes néger királyoknak van olyan mákjuk, hogy őket nem lehet visszautasítani. Hogy viselné az ember... bosszankdik, megy tovább és keres másikat. Az okos ember meg levonja a tanulságot és legközelebb nem követi el azokat a hibákat, amiért esetleg visszautasították.
2012. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem írok neked kort és nemet kedves kérdező, amíg te se írsz.
2012. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A török szultánokat is vissza lehet utasítani, lásd:


[link]


Amúgy leginkább úgy lehet túllépni a visszautasításon, hogy az ember arra gondol, milyen rengeteg nő van még a világon.

2012. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

úgy utasított vissza, hogy előtte úgy viselkedett, hogy én leszek a következő. ölelgetett, simogatott, puszilgatni próbált. mikor egyszer viszonoztam egy ölelést, már nem akart. szex lett belőle, kapcsolat nem.


a másik szintén úgy utasított vissza, hogy szex volt, amit ő kezdeményezett (és sokáig tartott, mire összejött neki.)


s igen, szarul estek. felemásan éreztem/érzem magam miattuk, mert az elsővel most is tartom a kapcsolatot, szex nincs már pár éve (külföldön vagyok, ő otthon),

2012. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na, elment mielőtt végeztem volna. szóval, külföldön vagyok, ő otthon. szar, hogy nem vállalt, de az ágyban jó voltam neki.

a második is felemás, mert ott is ő kezdte, aztán ő utasított vissza, aztán hét évvel az eredeti események után írt egy emailt, hogy találkozhatnák valahol, meglátjuk, mi sül ki belőle. na most ezt vegyem annak, hogy elfogadott volna? de akkor meg kapcsolatban voltam.

2012. júl. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!