Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki egy visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki egy visszautasítás után nem adta fel és meghódította azt akit szeretett volna? Rlőszőr miért utasitották el, változtatott valamin közben, mennyi ideig tartott míg sikerrel járt?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat,előre is.
2012. febr. 10. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Engem nem is egyszer utasított vissza, de valamiért sosem szakadt meg a kapcsolat.

Miután megbeszéltük, hogy "legyünk barátok", akkor nem foglalkoztam vele, majd Ö kezdett közeledni.

A lényeg, hogy 3 hónapig ment így, de egymásba szerettünk.


Nem csinálnám mégegyszer, mert megalázónak érzem így visszagondolva és papírforma szerint az lett a vége 2 év után, hogy lelépett egy gazdag fószerral.

2012. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó kis aztori :(
2012. febr. 10. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Pontosan miért utasított vissza?

Mert azért ez nem mindegy. Mondjuk adódik egy tragédia az életében, akkor természetes, hogy nincs olyan érzelmi állapotban, hogy kapcsolatot keressen, de ha elmondta, hogy ő csak barátként tekint rád, akkor szerintem ne reménykedj tovább.

2012. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezt én sem tudom, de a tragédiát kizárnám.
2012. febr. 10. 23:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott pontosan?
2012. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen van ilyen en ismerek ilyet. Vannak csajok akik szeretik ha tepernek ertuk, de hangsulyozom, nem tul gyakori, szal 20 bol 19 pofara eses es jo ha 1 ilyen mukodik. Van meg 1 kategoria, hogy tepersz erte lesz@r, aztan 1 ido utan mikor mindenki atb@ssza rajon, hogy milyen ertekes is voltal es elkezd o kozeledni, majd ennek az lesz a vegeredmenye, hogy amikor talal 1 jobbat mint te lelepik. Tehat en nem vagyok nagyon ennek a modszernek a hive, most nyugodtan le lehet pontozni es hurrogni, de ez a valosag. Ami jol indul meg elromolhat, de ami eleve sz@rul indul annak nem lesz jo vege!
2012. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Jól mondják az előttem szólók. Ha össze is jön vmi csoda folytán, a csaj dobni fog az első jóképűbb v gazdagabb pasiért.
2012. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
zek alapján akk nem reménykedem.
2012. febr. 11. 12:31
 9/12 A kérdező kommentje:
amiket leirtatok ezek mindig igy történnek?
2012. febr. 12. 07:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, kivétel max akkor lehet, ha változtatsz a külsődön, és úgy jobban tetszel a lánynak.
2012. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!