Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki egy visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki egy visszautasítás után nem adta fel és meghódította azt akit szeretett volna? Rlőszőr miért utasitották el, változtatott valamin közben, mennyi ideig tartott míg sikerrel járt?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat,előre is.
2012. febr. 10. 23:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jah, kulso, hirnev/nepszeruseg (barmilyen formaban) es penz. Ezt a 3 teruletet kell fejleszteni ha elobbre akarsz jutni!
2012. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát, nekem van valami hasonló. nem is egy sztori. egyik srác konkrétan visszautasított kapcsolatra, de szexre akart. 15 év után meg közölte, hogy ha jobban tepertem volna, lett volna esélyem. merthogy, jól néztem ki akkor is, csak nem volt jó sose az öltözködésem, frizurám, stb. azt mondta, ha kihoztam volna magamból a maximumot, akkor lett volna esélyem, és még neki kellett volna örülnie, hogy szóbaállok vele. mondja ezt egy olyan, aki anno visszautasított...totál skizofrén állapot. s mivel nem volt önbizalmam, simán elhittem neki, hogy nem vagyok elég jó. azóta meg teljesen mást mond.

a másik, tepert értem, össze is akadtunk, aztán úgy döntött, inkább mégse. utána én akartam, ő visszautasított. másfél-két évvel később megkeresett, hogy találkozzunk "meglátjuk, mi lesz belőle". (de akkor nem volt alkalmas, így én utasítottam vissza.) nem változtattam közben semmit magamon, nem is találkoztam az illetővel. barátom lett, de ő ezt nem tudta, másfél évig nem volt semmilyen kapcsolatunk.

2012. febr. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!