Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá chaten egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá chaten egy fiúra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nyaraláson találkozunk, és a második nap oda jött hozzám, hogy csinálhat-e rólam képet mert ő ilyen fotós. És akkor igent mondtam és akkor bemutatkozott meg kicsit beszélgetünk megkérdeztem h mire kellenek a képek meg stb. Utána a többi nap is találkoztunk de nem beszéltünk ő is meg én is más társasággal voltunk. De csomószor "szemeztünk" meg ilyen előadáson jóval mögötte ültem és mindig hátrafordult. Utána vége lett a nyaralásnak és nem találkoztunk többet de facen megtaláltam még be se jelöltem de valahogy rá szeretnék írni. Csak nem tudom ,hogy hogyan.

#chat #fiúra ráírni
2012. júl. 17. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Először jelöld be! Utána lehet, hogy fog írni!
2012. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bikinibe fényképezett le? ha igen, akkor csak ki akarta verni este, és semmilyen fotós szakmája nincs :D

ami a lényeg hogy bejön neked, ez tök jó.

lehet hogy én is bejöttem a jányoknak nyaraláskor. :D

2012. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Harmadik! A jányt ly-nal írják! LYÁNY! XD
2012. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lyányok, lyányok, de szépek vagyotok lyányok!
2012. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be és írj neki hogy te vagy az xy-on ezen a nyaraláson találkoztunk emlékszik e még rád. És onnantól van téma.
2012. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fotós. Hogyne. Így sikerül a naiv lányokat becserkésznie. :D

Most meg te futsz utána. Profi a srác. :D

2012. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!