Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért halt ki a chat.hu? Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halt ki a chat.hu? Más oldalakra csábultak a chatelők, vagy kiment a divatból az egész chatelés? 30F

Figyelt kérdés

Régen olyan jól lehetett ott csajozni, egymás után lehetett randikat szervezni épelméjű, csinos csajokkal.

Esténként 6000+ ember nyüzsgött ott. Ma 2000 körül van a csúcs, azok is csak degeneráltak és elkeseredett hátrányos helyzetűek. Miért?



2012. júl. 14. 23:06
1 2
 1/14 mizuzizu92 ***** válasza:
Hááá most már mindenki a facebook-on csücsül
2012. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Régen? Milyen régen? Talán a facebookon van mindenki.
2012. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
één pl nem is tudok chat-re belépni
2012. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én is sokat lógtam ott anno, de egyszerüen meguntam, ennyi, lehet így vannak mások is, most a facebook az új, de nem sokáig, majd jön más és más,
2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Charlie30 ***** válasza:

A szívemből beszélsz.

2003-2004 körül pár óra netezéssel jópár telefonszámot szereztem ott. Volt olyan, hogy minden nap más csajjal randiztam.

2012. júl. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
en is nagy rajongoja voltam a chat-nek,nagyon sok pasival taliztam,sok baratot,baratnot szereztem! Az volt a baj,hogy nagyon sok volt a kamus,szerintem beleuntak az emberek,olyan szemlytelen az egesz chat,en is meguntam,jobb elfoglaltsagot talaltam a cseteles helyett! :)
2012. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5. válaszolónak:


Így van, én is akkoriban éltem ott fénykoromat, de fura, hogy valami, ami jól ment, hirtelen elmúlt, mintha senkinek nem lenne rá többé szüksége. Ezt a facebook nem tudja helyettesíteni, ott nem lehet valami jól ismerkedni, csak jelölgetni, meg baromkodni.

2012. júl. 15. 00:47
 8/14 A kérdező kommentje:
Van most valamilyen oldal, ahol ugyanazt lehetne csinálni, mint anno a chat.hu-n? Nem baj, ha nem ugyanolyan módon, de ugyanolyan eredménnyel... Mert a totál működésképtelen társkeresőktől már herótom van.
2012. júl. 15. 00:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Az rtlklub.hu oldalon hallottam hogy van ilyen lehetoseg,es meg jol is mukodik! Probald meg ott!
2012. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És mi lett az IRCvel? Kiment a divatból. Lett a cset. Következő fázisba léptünk.
2012. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!