Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult olyan, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult olyan, hogy valakit fénykép alapján csúnyának találtatok, de élőben egész más volt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom itt levelezgetsz valakivel, és nem tetszik neked, de nyugtatást akarsz hogy hátha mégsem olyan ronda, igaz ?:D
2012. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem egészen :) a "Csajok és Pasik" nevű társkeresőn találtam egy lányt, az adatlapján ott volt a facebook elérhetősége. A képei alapján szép, de amiken meg lett jelölve, az egyáltalán nem tetszik.
2012. júl. 6. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fotóztam pár modellt is és tudom,hogy a rossz fotó igen sokat ront azon,hogy milyen valójában az illető.

Egy másik érdekes tény, hogy az izgalmas helyzetekben szebbnek tűnik a másik, azaz függ a tudatállapottól is,hogy milyennek látod a másikat.

Szóval az agyunkkal látunk,de amikor egy fotót nézünk néha elveszik valami,ami élőben ott van.. szagok,hangok stb.

2012. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj, én mások szerint (és magam szerint is) egy szép lány vagyok, de 20 évem alatt egy normális kép még nem készült rólam. Mindegyiken full hülyén nézek ki. Élőben meg nem.
2012. júl. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy lányt aki a képeken csodaszép de élőben meg....hát nem csúnya de a képekhez képest esik a színvonala:D

De nem zavaró az sem, nem mindenki ugyanolyan a képeken és élőben sem...

Pl. én sem vagyok egy fotogén alkat, életemben nem készült még rólam normális kép:)

2012. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

olyan volt, hogy képeken nagyon jó volt, nagyon szexi élőben meg 1 hegyomlás. Annyi történt, hogy a drága elküldte az évekkel ezelőtti képeit...:D :D

első randin nézegetem merre lehet, rámköszön valaki aki ott áll mellettem..mondom hub@zmeg, te vagy az? :D

De még az arca se igen hasonlított már képekre, tuti volt a kép meg a valóság között 2-3 év

2012. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!