Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A dagi lányok, akik egész nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagi lányok, akik egész nap itt sírnak hogy nincs pasijuk, azok miért nem fogyóznak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 10:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert ahhoz be kéne fejezni az önsajnálatot először, és talpra kéne állni, meg sportolni. De arra lusták.
2012. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 dag ***** válasza:
44%

fighter


Na látod ez egy jó kérdés! De viszont a sok gizda 15 kg-os csávó is itt sír, hogy "a csajok csak a pénzes bunkókra mennek" Aztán közben meg az s-es póló lóg rajtuk!

A lányokba meg ezt nevelik szerintem hogy mkindegy hogy nézel ki, majd úgyis kapsz valakit.


24f

2012. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Első a számból vetted ki a szót,de kiegészítem,könnyebb síránkozni,plusz kifogásokat meg elméleteket gyártani ebben a magyar nagyon profi.

Jah meg szidni a bomba csajokat:,,ez hülye,ez rib@nc,nincs esze,beszélgetni se lehet vele",meg ilyen mondva csinált marhaságok,amivel magukat nyugtatják,mivel irigyek rájuk,mert úgy akarnának kinézni,de ehhez ugye a fotelből meg kell mozdulni,amire lustál,ezért mondva csinált hülyeségekkel nyugtatják magukat.

Ez nagyon gáz.

2012. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem kéne általánosítani.

Én se szoktam. Nem szoktam valakit le k...ni, csak mert vékony. Amit tesz, azért már lehet. (pl. megcsalás, meg stb.)

Amúgy nem könnyű a mai világban a dagi lányoknak. Oké, lehet változtatni... ellehet határozni dolgokat... de mi van ha valaki beteg? És tényleg nem tud fogyni. Vagy nagyon nehezen.

Vagy épp ha már annyira súlyos, hogy nem tud edzeni.

Nem akarok védeni senkit sem. Én csak az én tapasztalatimat írom le.

Elkezdtem edzeni. Próbálok nem zsírosakat enni, mégse fogyok nagyon.

Viszont nem is sajnáltatom magam.

És mondjuk az a sajnálatos, amikor az utcán mindenki bámul. És beszól, hogy hogy néz ki az ember...

... ja és ilyenkor a bánat elől sajnos szerintem ezek a lányok inkább esznek.

2012. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Tény és való, hogy sajnos rengeteg ilyen nő társam van,de akad olyan ,aki pl. beteg és azért nem képes fogyni, hiába kezelteti a betegségét...

Plusz nekem pl. nincs jó alakom, a lábam viszont izmos, mert futni járok :) De én is igazságtalannak tartom, hogy sokan ki se mozdulnak, még is tök jó alakjuk van, mert rohadt jó a genetikája, viszont, aki tornával éri el és kitartó edzés tervvel, az tényleg megérdemli és le a kalappal előtte ^^

21 L

2012. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj h az emberek nagyon könnyen beszélnek amíg nincsenek a másik helyzetében. Az a baj a mai világban h ha már 3 kiló + van az emberen az dagi meg kövér. Mert ugye ha nem látszik az összes bordája az embernek akkor ő már nem is jó.

Nem. Nem vagyok kövér, csak van rajtam egy kis + 7-8kg és az is egyenletesen. A gebe pic.sák mégis úgy néznák rám mintha bármivel is jobbak lennének. És én csak olyat gebe pic.sázok le aki úgy néz a másikra h jaj de undorító. Olyat ribancozok le aki kirakja mindenét.

És nem szoktam itt panaszkodni ugyanis nekem van barátom és sosem volt bajom a pasizással csak felháborít hogy itt mindenki lenéz mindenkit meg mindenki rohadt okos.

2012. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Sejtettem, hogy egy csomó hozzászólás arról fog szólni, hogy mi van ha beteg. A nők nagyon kis százaléka az, aki betegség miatt nem tud fogyni. Ez is egy jó kifogás arra, hogy ne kelljen megdolgozni valamiért. Én jó ideje kb. 20-25 kiló túlsúlyt cipelek magamon. Amikor elhatározom, hogy na már most aztán elég és tényleg teszek érte, akkor fogyok is. Eddig mindig elfogyott az elhatározás és az akaraterő, de igazából csak kitartáson múlna. Remélem egyszer majd sikerül.

És én nem sírok, hogy miért nincs pasim, jól tudom, hogy a kinézetem miatt nincs, mert egyébként szeret mindenki és szépnek tartanak. De hát ami röcög, az röcög. Az egyik jó barátnőm egy szolibarna platinaszőke cicababa, bomlanak érte a pasik és ezt teljesen megértem. Nem is szoktam irigyelni vagy leszólni a vékony lányokat, csak ha egyéb jellembeli oka van.

2012. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen nincs,hogy genetikailag valaki jó alakú,ez nagyon kamu,én ahány jó alakú csajt látok mind keményen jár edzeni,a csajom hetente 4*-szer 2 órákat edz és van,hogy még plusz 2-t le is oktat akkor számoljunk csak 4óra edzés,és szigorúan kajál,ahogy kell.
2012. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
#7-es jól látod,na igen legalább rájöttél,hogy a ,,szeretsz fogadj el így is" duma nem fogja ahelyét megállni és teszel is érte.Becsülendő nagyon.
2012. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
8. Attól h te nem ismersz olyat, még létezhet. Pl a legjobb barátnőm 2szer annyit eszik mint én, nem jár edzeni de semmi nem látszik rajta. A tesóm is sokkal többet eszik readásul szar kaját, egész nap a gép előtt döglik és kivan az összes bordája. Na ehez mit szólsz. Igenis van akinek semmit nem kell tennie azért h jó alakja legyen
2012. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!