Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A dagi lányok, akik egész nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagi lányok, akik egész nap itt sírnak hogy nincs pasijuk, azok miért nem fogyóznak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 10:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ők nem jó alakúak csak semmi feszesség nincsen rajtuk utolsó,akikről én beszélek azok ilyenek mint pl,ők:

[link]


Ők néznek ki jól,nekik tényleg jó alakjuk van.

2012. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de én nem látok olyan kérdéseket ahl kövér csajok síránkoznak, olyanokat viszont igen, hogy nem akarok ronda, kövér lánnyal járni. Nem nevelnek senkibe olyat, hogy mindegy, hogy nézel ki, majd lesz vki. Talán előbb tisztázni kellene ki a kövér és a molett, mert ezek a fogalmak kissé összemosódtak itt a gyk-n.
2012. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, kérdező, szerinted olyan piszok könnyű megváltoztatni az életed, meg magad? Neked is biztos van olyan szokásod, tulajdonságod, amin változtatnod kéne (pl. empátia magadra szedése), de nem állsz oda és csinálod meg...


Amúgy meg gondolom fogyóznak, csak vélhetően a magazinok és az internet által rájuk öntött diétákkal és módszerekkel, amik sokat nem érnek, csak kudarcot élnek át velük.

Arról már nem is beszélve, hogy az elhízott ember az egyik legszerencsétlenebb. Jóformán mindent el lehet titkolni - ideig-óráig legalábbis - de ők folyamatosan meg vannak bélyegezve. Pl. a te kérdésedben is, egy kalap alá van véve egy csomó lány, mondván, hogy "a dagi csajok". Ráadásul kijelentették itt már olyan lányokra, hogy dagik, akiket ép ember normális testűnek tart. Egy apró csípőtájéki párnától ne legyen már dagi valaki...


Mielőtt azt hinnéd, hogy én is ilyen csaj vagyok, leírom, hogy 50 kiló vagyok, 160 magas és van pasim, és nem sírok. ;)

2012. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocs hogy ezt mondom, de a kifogás olyan mitt a s*gglyuk. Van belőle mindenkinek, de senki nem kíváncsi a máséra.


Ha azt találod, hogy nehéz fogyni, akkor valamit rosszul csinálsz, rossz az edzésterved, étrended stb. Sajnos sokkal egyszerűbb "nem meghízni" tehát megelőzni a gondot, mint később +30 kiló felesleggel elkezdeni kapkodva fogyni. A baj az, hogy eleve van akit gyerekkorában a szülei "hizlalnak fel". Azután persze hogy rengeteg munkába telik 10-15 év "bűneit" rendberakni.

De nem lehetetlen. Arra ne is számíts, hog pár hétig lejársz a konditerembe és azzal el van intézve, mehet a csokis fánk, mert "lemozogtad". Egy frászt. Itt 1-3 évről beszélgetünk. És kőkemény akaraterőről. Az alkoholról vagy a drogról való leszokáshoz lehetne hasonlítani, ugyanis "kajafüggés" is van.


Ha azt gondolod, hogy nincs hatalmad a tested felett, nem bízol a tested "öngyógyító" mechanizmusaiban, akkor mindaddig kövér, beteg, gizda stb leszel.

2012. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
1-es megnéztem a linkedet... Hát nekem ezek a nők már nem jönnek be.. túl izmos nem nőies. Szeretem ha egy lány sportol mozog de van egy határ, szép feszes fenék jó alak az teljesen rendben, de amikor elkezd izmosodni az már nekem nem hogy nem tetszik hanem visszataszító. Izmos hát, dagadó bicepsz, brutál kockás has... nekem ez nem jön be.
2012. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
11-es linkre írtam előbb :)
2012. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy ők dagi lányok?
2012. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11—es, ezek nem lányok, hanem lények.
2012. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

8as nem feltétlen van igazad.

Tesóm nem mozog egésznap suliba van vagy itthon és iszonyat vékony. Míg én heti 3x 2órát mozgok meg vigyázok, hogy mit mikor és hogy eszek és mégse vagyok vékony. És még rengeteg ilyen ismerősöm van attól, hogy neked nincsenek ilyenek.

2012. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Van aki genetikailag hajlamos a hízásra ezek tények vannak hiperérzékenyek is, rossz anyagcserével ezeknél az embernék szó szerint meglátszik mit esznek. Csak vasakarattal lehet ellene tenni, sajnos az élet kegyetlen és sokszor nem igazságos ezt el kell fogadni. Ez van ilyen az élet. Lehet sírni meg szenvedni de én inkább azt mondom küzdjetek! :)


És van a másik véglet akik nagyon gyors anyagcsere miatt, képtelenek hízni akármit akárhogyan ehet. Az az igazság hogy ezek az emberek sem boldogak. Ők meg hízni szeretnének nagyon nem érzik jól magukat csont és bőrnek és ez a férfiaknál hatványozottan igaz. Persze kétségtelen sokan féltékenyek rájuk, mert milyen jó is lehet az, hogy akármennyi finomságot ehetnek következmények nélkül... valójában nézőpont kérdése nekik az a rossz következmény hogy akármit csinálnak gebék maradnak... Akármilyen nehéz elhinni van aki pont hízni szeretne.


Bármi feltételezést megelőzve leszögezem én egyik csoporthoz sem tartozom átlagos felépítésű sportoló 26 éves férfi vagyok. Én valahol mindkét csoportot megértem, viszonylag könnyen zsírosodok ha nem figyelek oda és sajnos nehezen szedek fel izmot. Ilyen a genetikám. De nem sírok hanem sportolok azért nézek ki átlagosan, kicsit sportosan.

2012. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!