Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A dagi lányok, akik egész nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dagi lányok, akik egész nap itt sírnak hogy nincs pasijuk, azok miért nem fogyóznak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 10:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

tegnap 14:04


Jól beszélsz. Tényleg nem jobb az sem, ha az ember csak 52kg fiú létére és kőkemény melóval csak felszedni egy-két kilót, de azt is utána meg kell tartani, ami szintén kemény edzés és étrend, mert különben visszafogyik és újra gizda lesz. Én tudom milyen, mert jártam kondizni és miután bizonyos okok miatt abba kellett hagynom újra egy giliszta vékony kis semmi lettem, azóta is szívok, mert a lányoknak ez nem jön be, hanem az izmos, férfias test a nyerő.

2012. jún. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!