Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy idő után nem lenne lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után nem lenne lelkiismeret furdalásotok, ha ezt csinálnátok lányok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megismerkedtek neten egy sráccal akivel nagyon jól kijöttök, vonzódtok hozzá, megvan a kölcsönös vonzalom, minden klaffol stb és tervezitek a találkozókat, bár elég messze laktok egymástól. Már pár hónapja ismeritek egymást stb, amikor is valamiért letiltjátok a srácot (az hogy miért most mindegy, lehet akár más srác a képben aki helyben van, vagy hiányérzet és jobb így nektek, vagy féltek a talitól, teljesen mindegy, a lényeg, hogy a srác nem adott okot, hogy letiltsátok, de mégis letiltjátok), egy idő után nem éreznétek valami furcsát ha visszaemlékszetek? ...

2012. júl. 13. 06:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

elsiklottam afelett, hogy telefon is volt.

Akkor a "b" verzió jön: regisztrálsz másik néven és írsz neki, hogy miért tette ezt. Különben soha nem tudod meg, mi történt.

2012. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
írtam neki sms-t, a többi már nem érdekel, főleg akkor nem ha nem is válaszol.. :D
2012. júl. 13. 07:22
 13/15 A kérdező kommentje:

08:42


Hát nézd.. a nőkkel tudok bánni... :) Az ismerőseim meglepődve olvasnák az agyszüleményedet :D Valószínűleg röhögnének is.

2012. júl. 13. 08:48
 14/15 anonim ***** válasza:
69%
Aki tud bánni a nőkkel, nem a neten keres párt már bocsi.
2012. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem lenne, de azért nem lelkiismeret furdalás. De te nem erre voltál kíváncsi, hanem, hogy annak a lánynak lenne-e, én meg ugye nem ő vagyok. Én általában korrekt szoktam az emberekkel lenni, főleg, ha velem is korrektek. Szerintem nem mindegy, hogy milyen okból tiltott le, az októl függ, van-e neki lelki furdalása. Ok nélkül ilyet senki nem tesz. Kérdés, hogy te adtál-e rá okot mégis, csak nem vetted észre, vagy rajtad kívül álló ok, volt amiről nem is tudhatsz, mert annyira nem látsz bele az életébe. Simán rá lehet kérdezni a miértre. És miért csak pár hónap múlva tervezitek a találkozót? Ez kicsit érdekes, ha megvan a vonzalom.
2012. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!