Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy idő után nem lenne lelkiis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idő után nem lenne lelkiismeret furdalásotok, ha ezt csinálnátok lányok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy megismerkedtek neten egy sráccal akivel nagyon jól kijöttök, vonzódtok hozzá, megvan a kölcsönös vonzalom, minden klaffol stb és tervezitek a találkozókat, bár elég messze laktok egymástól. Már pár hónapja ismeritek egymást stb, amikor is valamiért letiltjátok a srácot (az hogy miért most mindegy, lehet akár más srác a képben aki helyben van, vagy hiányérzet és jobb így nektek, vagy féltek a talitól, teljesen mindegy, a lényeg, hogy a srác nem adott okot, hogy letiltsátok, de mégis letiltjátok), egy idő után nem éreznétek valami furcsát ha visszaemlékszetek? ...

2012. júl. 13. 06:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Biztos vagyok benne, hogy volt oka, csak észre sem veszed. Én pl párszor megkértem egy srácot, hogy ne írjon többet, mégis úgy jöttek a levelek tovább, mintha mi sem történt volna.

Egyébként lehet tudni, hogy letiltottak?

És még csak azért sem, mert nem is találkoztatok.

Semmi ok bűnbánatra.

21/L

2012. júl. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én rengeteg sráccal levelezek itt gyikon, a lányok itt majdnem naponta kapnak priviket.

De! ezek a dolgok CSAK online léteznek. Egy rossz lépés, és keres magának másik játszótársat,. Nem várja el tőled, hogy csak neki írj, és hogy a valós életben csak ő legyen neked,

És ezt te sem várhatod el.

És nem, a személyes találkozó erejéig ez csak egy online játék, amiből bármikor ki lehet lépni, vagy teljesen újat kezdeni.

2012. júl. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Előző! Nem is bűnbánatnak kéne lenni, az tényleg túlzás egy kicsit, csak korrekt emberi viselkedésről. Az meg jelen esetben tényleg hiányzott, ez nem is vitás!

Kérdező! Szard le, ezt felfoghatod egy tesztnek is. Ha ilyen értékrendje van, ami nem összeegyeztethető a tiéddel, arra nem érdemes időt pazarolni, úgysem lenne belőle semmi.

2012. júl. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

06:57


Ez nem olyan, mint képzeled :D Én is 1 csomó lánnyal beszélgetek, nem gyakorin... és rengeteget ismerkedek, ez a játszótársas dolog hülyeség amit írsz, mert ezt a kibontakozóban lévő valamit ő sokkal komolyabban vette, mint én, én végig laza voltam.. arról pedig nem is írtam semmit, hogy mit várok el, csak kicsit meglepő, hogy a tervezett dolgok ellenére csak így eltűnjön valaki..

2012. júl. 13. 07:02
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

lehet, megunta a zaklatást, meg hogy a pasi nem érti, hogy NEM ér rá vele cseverészni. Néha hiába mond az ember konkrét nemet, magyarul, csak nem akarják megérteni. Nem lenne lelkiismeret-furdalásom.


Ha meg te vagy a srác, regisztrálsz másik névvel és írhatsz neki újból, ha annyira odavagy érte. Kérhetsz magyarázatot.

2012. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Elsőnek szántam.

És a leírásból (kölcsönös vonzalom) egyáltalán nem az derült ki, hogy online játék.

De ha az, akkor kívánok mindenkinek ilyen tartalmas játékot.

2012. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Audrey80

milyen zaklatást??? :DD pont, hogy keveset beszéltünk csak és sokszor ő írt.. légyszi a kérdésre összpontosítsatok, ne találjatok ki olyanokat amik nem igazak

2012. júl. 13. 07:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Audrey80! Te melyik csatornát nézed, vagy lemaradtam valamiről?

Mi ez a story, amit kitaláltál, hogy jön ide valami zaklatás, vagy mi? Ezt hogy pattant ki, vagy rosszat álmodtál?

2012. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

arra gondoltam, hogy lehet, a csaj máshogy élte meg a dolgokat. Könyörgöm, neten hogy jön le a vonzódás??? Lehet, csak udvarias volt? És mi az a messze? 100 km?

Na jó, van más elméletem is: csaj egyszerre 3 pasival kavart, nem te nyertél, na?

2012. júl. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Audrey80

nagyon fájdalmas amiket írsz... de komolyan.. merthogy pont, hogy én beszéltem több csajjal, csakhogy ő tetszett mindenki közül a legjobban.. hogy hogyan jön le a vonzódás neten és TELÓN? mondjuk szavakból, mondatokból és hanghordozásból b@szki

ja és több, mint 100km.. igazából nem sok értelme volt kiírnom a kérdést, mert továbblépek, csak meglepő volt és jó volt leírni olyanoknak akik nem ismernek..

szerintem menj vissza aludni :)

2012. júl. 13. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!