Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nektek volt már ezért...

Lányok! Nektek volt már ezért lelkiismeret furdalásotok? Lent bővebben.

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtünk a barátommal, ő szűz volt még, én már nem és én akartam. -nem mintha ő ellenkezett volna:)- Nekem nagyon jó volt, ő szerintem kicsit izgult és nem is ment el. És akkor felmerültek bennem olyan gondolatok, hogy mi van ha csalódást okoztam neki, stb. Ez normális? :$ Tudom, hogy a 2. már jobb lesz neki. :)

17/L


2009. jún. 29. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ó édesem a szűz fiúk sok mindent tudnak produkálni :) Nagyon izgulhatott hogy teljesítsen, főleg hogy tudta hogy neked már van tapasztalatod. Kiséletezgessetek :) Szerintem semmi gáz nincs :) Amúgy egy tapasztaltabb nő mindig is vonzó egy fiatal srácnál :)nyakig belég van esve :)27/L
2009. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy :) köszönöm :)
2009. jún. 29. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
hát igen ezek a legszebb idők :) volt már nekem is ilyen. és még csak majd most kezdődik a java. arra figyelj hogy ha esetleg majd hamar elsül meg ilyesmi mindig nyugtasd meg, mert önértékelési gondjai lehetnek ebből. Mivel még tapasztalatlan ha hozzáérsz már attól el fog élvezni ezentúl :)))
2009. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jah, 27/L voltam :)
2009. jún. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát igen:) még nem volt olyan, hogy hamar elment, de akkor mivel nyugtassam meg? nem sablonszövegeket akarok neki mondani, mint pl: mindenkivel előfordul..
2009. jún. 29. 19:41
 6/7 Naga_Chevalier ***** válasza:
Én csak anyit mondhatok hogy az elején még biztasd.
2009. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Naga_Chevalier ***** válasza:
Jah! És emiatt ne legyen szégyenérzeted.
2009. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!