Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 vagyok. A volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok. A volt barátnőm is. A b. nőm most valaki mással jár. De szakitott vele. Én le akarom smárolni a csajt de érdemes? Vagy csak pofonvág amikor közelittek hozá? Mi lesz a várható reakciója? :S

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mással jár vagy szakított vele?
2009. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor most hogy szakított, már nem jár senkivel, és le akarsz csapni rá. A kérdés az, hogy neked miért csak a Volt barátnőd? Ő szakított vagy te? Mert ha te, akkor lehet hogy még örülne is ha ilyennel próbálkoznál.... na de ha ő... akkor más a helyzet.


De azt tanácsolom hogy azért semmiképp ne menj oda hozzá és smárold le hirtelenjében... előbb beszéljetek kicsit, érdeklődj mi van vele, mit érez. Aztán úgy találod hogy ha megcsókolnád akkor azt pozitívan fogadná... akkor hajrá.

2009. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
buliba kapd le hírtelen akkor kiderül mi a reakcioja.. szerintem nem fog pofon vágni, ha már jártatok
2009. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemérdemes, aki már eccer szakított veled azután mit koslatsz még? tartsd meg a büszkeséged inkább.
2009. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval..

szerintem is inkább,őrizd meg a büszkeséged.

ugyanígy voltam én is egyszer,azután megint össze is jöttünk.azután már a kapcsolat elég unalmas volt,mert nem volt semmi beszédtéma,semmi ismeretlen..szerintem hagyd rá,és keress mást(:

2010. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!