Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hogy lehetne így valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés
165cm magas vagyok és már nőni sem fogok, de ha végigmegyek az utcán azt látom, hogy már sok 14-15 éves lány is magasabb tőlem. Ez totál kikészít.

2012. júl. 11. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én is 167 centi vagyok, és irritál, hogy ilyen alacsony vagyok. Nem tudok mit kezdeni magammal, mindenben megakadályoz.

2012. júl. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hajnali kettőkor ezen nyavajogsz? :D

nyujtopadon nem gondolkoztál?

2012. júl. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Létezik magasságnövelő talpbetét, torna.
2012. júl. 11. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így jártál ez genetika

a lányok a magasabb pasikat részesítik előnyben

még az alacsonyak is


én 176 cm-rel is alacsonynak érzem magam, de azért nekem még akadnak nők

165 cm az viszont nagyon kevés

mostanában már tényleg a tinilányok is magasabbak ennél

nem irigyellek

2012. júl. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Mostanában elég kicsire nőnek a pasik, a tinisrácok többsége - ahogy látom - nem magasabb nálad. Szóval aggodalomra semmi ok, csak ez ne feszélyezzen.


24/N

2012. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gondolom te csak csorgatod a nyálad a jó nők után de mindegyik körberöhög:)
2012. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 David82 ***** válasza:

Csak mondok valamit: Volt egy kollégám, 152 cm magas volt. De ez az ember akkora önbizalommal rendelkezett, hogy csak néztem. Egyszer még ki is cseszett velem, mert akkor vette ki a szabadságát, amikor én is szerettem volna menni. Mondtam neki: Ne haragudj, de én már megbeszéltem, hogy ekkor és ekkor akarok menni szabadságra. Erre ezt válaszolta: Nem érdekel. Én meg meszelek, nem szórakozom a szabadságom alatt.

Tehát ezért mondom, a magasság ne legyen korlátozó. Én 185 cm magas vagyok, és megmondom őszintén, nem a magasságuk alapján értékelem az embereket, hanem a viselkedésük alapján.

És még valami: fel a fejjel! Hitler alacsony volt, Sztálin is, Napóleon is, és ennek ellenére egész országokat tudtak irányítani. Mert az önbizalmuk hatalmas volt.

2013. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!