Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma azt hallottam, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma azt hallottam, hogy a fiúk nem szeretik az okos csajokat?

Figyelt kérdés

Ha egy lány okos az okés nektek? Mellette sokan mondják hogy csinos vagyok és megnéznek de sokakat elriaszt mennyi mindent tudok meg hogy mindig kitűnő voltam, rejtvények stb.

Imádok bulizni persze!:) 18 l


2012. júl. 10. 22:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. júl. 10. 22:49
 12/19 anonim ***** válasza:

De persze első a szerelem ez tény, de sajnos egy buta nő még egy szerelmes férfi szemében is illúzióromboló tud lenni!(például a társaságban megjelenés esete, amit lehet nagyképünek tűnik, de mikor egy vacsorán vagy a főnökköddel és a felsőbb beosztotakkal ciki ha a nejed mondjuk a lábgombájáról beszél, vagy kiteregeti az otthoni szennyest..., vagy amit múltkor láttam, amikor a kislány a bolt előtt nem tudta kivenni a bevásárlókocsit a tárolóból, a barátja meg ott röhögött rajta):)

Szóval lehet nagyképűnek tűnik ez a társaságos dolog, da ha ilyeneket csinál és nem lehet értelmesen beszélni vele, úgy érezném, mintha egy talicskának beszélnék, igen az megölné a szerlmet!(ez csak az én véleményem persze)

9-es voltam!


23/F

2012. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy kitűnő voltál még nem garancia arra, hogy értelmes is vagy. Ha nem vagy érdeklődő, két szavakkal válaszolsz,csak azt várod, hogy a partner beszéljen, óriási elvárásaid vannak, az bizony visszataszító, lehetsz bármilyen okos is.

De persze ha ez nem így van, és okos vagy, az egyáltalán nem hátrány.

2012. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A túl komoly csajokat nem szeretjük vagy az okostojásokat akik sokkal jobbak nálunk!

A sok tudás és az értelem általában sajna megkomolyítja az embert.

29F

2012. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

18 évesen még annyira nem lehetsz okos, csak esetleg a suliban jó eredményeket érsz el.

Majd ha valamilyen komoly diplomát szerzel, akkor elmondhatod, hogy ahhoz értesz.

A legtöbb nő, akik okosnak hiszik magukat, csak okoskodnak, törtetők, el vannak szállva. Szóval ha valaki magát okosnak nevezi, akkor azt én mindig furcsán nézem.


Az okos és normális embereket szeretem, de ne ők állítsák magukról, hogy ilyenek. Majd én eldöntöm.

2012. júl. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Figyelj..én azt vettem észre, hogy hosszútávon gondok lehetnek belőle.

Nálam az összes kapcsolatom elején az volt, hogy az aktuális barátom büszke volt rám, amiért okos vagyok és örült neki, de aztán mindegyiket elkezdte x idő után zavarni, mert veszélyeztetve érez(het)ték a férfiasságukat ezáltal.

Persze már ezzel is okosabb lettem, így okosabban is csinálom, úgy, hogy ne vegyék észre. Néha nem kell megmondani a választ, még akkor sem, ha tudja az ember. Ja, és segítséget kell tőlük kérni. (Pl.: 'JAJ, fogalmam sincs, hogy hogyan cserélhetném ki a villanykörtét, OLYAN tudatlan vagyok ezen a téren, nem segítenél?')

Egyébként a kitűnő bizonyítvány egy dolog.Nem tűnsz valami okosnak: a vesszőkkel köszönőviszonyban sem állsz és ilyen (mendemondákra alapozott) gagyi kérdéseket teszel fel, ahelyett, hogy meg akarnád tapasztalni, amire kíváncsi vagy.

2012. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát ha egy férfi elkezdei cikinek érezni azt, ha a barátnője okosabb, akkor egy normális férfi ezt kihívásnak érzi és próbál felzárkózni! Az nem megoldás, hogy otthagyom ezek miatt a lányt, az egy gyáva dolog!

Mi az, hogy okosabb? Én is és nem csak én, mindenki hibázik, mond néha badarságot..., akkor én hülye vagyok?

Nem megy neki a helyesírás és akkor mi van? Nekem sem és mégis mérnök lettem valahogy...., a helyesírás közel sem fedi le egy ember kognitív, logikai képességeit, ez csak hülye sztereotípia!

Amúgy jó a kérdés, én manapság azt látom, hogy sok egyetemista tanult lány van együtt kevésbé tanult férfiemberekkel és én is kíváncsi vagyok, hogy ez zavarja-e az egyik félt a párkapcsolatban.

Mindent összevetve nem zavarna, ha egy nő okosabb lenne tőlem, de ezzel ne kérkedjen se nekem, se másnak! Én büszke lennék, ha ilyen barátnőm lenne, ha meg zavarna egy idő után, akkor leülnék vele megbeszélni, hogy hogyan is tovább, tanulok még, logikai fejlesztő dolgokkal foglalkoznék.....(normális ember megbeszél, habár manapság ez nem divat, mikor van egy csomó férfi és van egy csomó nő és majd lesz valakim címszóval az első problémánál szétmegy a kapcsolat)

2012. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Aki magát kikiáltja okosnak, az a legritkább esetben az.

Amúgy senki nem ellenzi szerintem az okos partnerrel járást, csak az okoskodókat nem szereti senki.


Nekem pl volt programozó matematikus barátnőm... hát lehet, hogy az egyetemet el tudta végezni és gennyesre kereste magát a szakmájával, de a hétköznapi élethez butább lányt keveset láttam, mint ő volt.

Ellenben volt egyszerű fodrász lány barátnőm, aki meg talpraesett, vállalkozó szellemű, kedves, családcentrikus, szorgalmas és gyönyörű volt.

2012. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
De ha lehet inkább választok egy motort! Okos, erős, hűséges, megbízható, gyönyörű és simán ad annyi örömöt, mint bármelyik nő! :) 17-es voltam!
2012. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!