Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma azt hallottam, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma azt hallottam, hogy a fiúk nem szeretik az okos csajokat?

Figyelt kérdés

Ha egy lány okos az okés nektek? Mellette sokan mondják hogy csinos vagyok és megnéznek de sokakat elriaszt mennyi mindent tudok meg hogy mindig kitűnő voltam, rejtvények stb.

Imádok bulizni persze!:) 18 l


2012. júl. 10. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Rosszul hallottad. Röviden tömören, nagyon rosszul :D

Én csak olyannal ismerkednék ha tehetném mint te. Nah nem a kitűnő miatt, hanem úgy egyáltalán...


18/f

2012. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Kérdés: Melyik okosabb? Az aki azt tudja visszamondani amit megtanult, vagy aki saját gondolataival helyettesíti a tanultakat?
2012. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
és ha azt hallod csat a retkes dagadt cigány qrvák jönnek be nekünk, azt is elhiszed??
2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kitűnő voltál? Remek... nyilván a homlokodra van írva. Ha meg tegyükfel kiderül, és valakinek mégse tetszik a dolog, akkor a valakiből majd utcaseprő lesz, és téged nem bogaramnak fog hívni, hanem főnöknek.
2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem bejön ha egy csaj nem csak szép de okos is
2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

3-as válasz király!!!!


azt tessék elolvasni!!!!!!!!

2012. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért mert megtanultál az iskolában egy-két dolgot,az l.fa.t se ér.
2012. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazándibol a legtöbb fiut nem zavaja ha egy lány okos, buta, szűz vagy k*rva. Ha szeret és kelessz neki és te is szereted és kell neked akkor nem gond ilyesmi. Az hogy a paliknak a szőke nagymellü fül buta mindenen csak vigyorgo plázacicák kelenek ez butaság.
2012. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Embere válogatja! Van akinek minden bejön, ami mozog és lyuk van rajta, tök mindegy mi(3-as válaszoló példája poénosan, de van, akinek tényleg bejön a ci..ány ku..va):)!

Van, akinek azért az is fontos, de első a külső, van akinél fordítva van.

Én azt nem szeretem a saját tapasztalataim alapján, hogy az un. okos nők olyan igényekkel rendelkeznek, amit egy átlag férfi nem tud teljesíteni, luxusvilla, prémiumautó, külföldi főnöki beosztás...., mert ők úgy vélik ezt megérdemlik. Az okos és szép kombinációjára ez különösen igaz, de furi mód egy két un. szép lány is ilyen igényeket köt le.

De a szépség a nőknél egy átmeneti dolog(sajnos), ami mellet egy férfi ha figyel magára az idő folyamán sármosodik is! Egy nőnél fontos az, hogy értelmes témákról lehessen beszélni vele és legyen véleménye, vagy akár építő jellegű kritikája(ne szólalj meg asszony tipikus férfiesetnél az nem nyerő gondolom) :)

Mert ha 40évesen megjelenek egy nővel akkor fontos a belső kisugárzás és az értelem, hogy ne érezzem magam kellemetlenül miatta egy társaságban! Fiatalon 1-2 férficsoportban elég az, ha kitesz ezt azt, máris mindenki nem arra kíváncsi, hogy okos-e....

2012. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj ah okos vagy, hanem ha okoskodsz
2012. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!