Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha egy lány kéri el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány kéri el egy fiú számát?

Figyelt kérdés
Van egy hely ahova időnként enni járok akár másodmagammal is. Ott dolgozik egy srác aki már elég rég bejön nekem és egyre jobban azt érzem én is neki. Már többen megjegyezték, hogy amikor ott vagyok másra nem is figyel csak rám. Ha nem is én fizetek akkor is engem néz a "vásárlás" során. Arra gondoltam, hogy az egyik ilyen alkalommal elkérem a számát. Sajnos beszélgetni nem lenne túl sok időnk ott,vagyis nagyon nehéz kifogni amikor nincsenek sokan.
2012. júl. 9. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő nem kéri el a tiédet és akarsz tőle valamit, akkor ciki-nem ciki, kénytelen leszel.
2012. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudja van-e valakim, mert egy jó ideig párkapcsolatban éltem és többször voltunk ott enni. Akkor persze nem figyeltem fel erre a dologra még.
2012. júl. 9. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Kérdd csak el :)
2012. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Szerintem az maradi aki az ellenkezőjét állítja.
2012. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem ciki én is kértem már el pasitol :)
2012. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ott kapott blokkra felírod a számodat, és mondod neki, hogy szeretnél reklamálni a kiszolgálást illetően, legyen szíves felhívni, hogy mivel kárpótolhatna:D

Mindezt egy hatalmas mosoly kíséretében:D

2012. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet :) Köszönöm. Remélem összejön a dolog.
2012. júl. 9. 18:20
 8/8 anonim ***** válasza:

A csaj nem elkéri egy fiú telefonszámát, hanem odaadja a sajátját!!!! Ne keverd!!!!

29F

2012. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!