Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha egy ilyen dumával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha egy ilyen dumával indítanák akkor mit szólnátok? Nektek tetszene vagy elzavarnátok a fenébe? "Szia. Idejöttem, mert őrült szexinek tartlak és megakarlak ismerni, hogy jófej is vagy-e. Mex vagyok. "?

Figyelt kérdés
Most találtam egy oldalt ahol tele van irkálva ilyen dumákkal és kíváncsi vagyok a hogy mire számítsak ha kipróbálnák egyet

2012. júl. 8. 00:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
kimaradt egy d,elirtam a röhögéstől:D
2012. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

joo értem a duma gáz de utána néztem a srác után és egész érdekes dolgokat találtam rolla ö vezeti a Casanova programot ami seggit embereknek hogyan tudjanak be csajozni

hogy ne parázzanak amikor meg kell szolitani a nőt

2012. júl. 9. 07:55
 13/22 anonim ***** válasza:

Casanova program ROFLMAO :D

Seggit? Végülis...van aki úgy szeret ismerkedni, hogy a seggit célozzák meg először. :D

2012. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
a a lényeg hogy magabiztos légy légy önmagad és légy vicces.
2012. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
csak hogy én elég vicces vagyok mindig meg nevettetem a csajokat szinte mindenről eltémázok bárkivel de asztán szinte 99% mindig aszt kapón hogy bocs most van palim csak barát meg stb akor mi lehet velem a gond ??????????,,,
2012. júl. 10. 09:55
 16/22 cseszter20000 válasza:

háát mondjuk úgy hogy meglepődnék de ha pl úgy mondanád hogy ::: Idejöttem ,mert sztem nagyon jól nézel ki és...

akk elkezdenék veled beszélgetni

2012. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
"asztán"... na ez is szép
2012. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi ilyen kimódolt baromság. Ha látod, hogy mintha érdeklődne irántad, apró jelekből, akkor elég ha annyit mondasz neki hogy Cuki vagy. AZtán menny a francba. Majd utána meglátod hogy a nő mit lép. Ha feléd se fingik, az azt jelenti,hogy te meg ciki. Ha meg tisztán lát, és jó fej lesz, akkor nyerő lettél.
2012. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a példád alapján ajánlom a kérdezőnek a push-pull dolog olvasgatását, mert amit leírtál, az az.

És mennyi ilyen van még a témában...

2012. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves utánam lévő, mégis mit értesz push pull alatt szerelmi viszonylatban? Eddzésben tudom miről van szó, de párkapcsolat terén mégis mi akar ez lenni? Néztem googleban, de csak ilyen közgáz marhaságot ad ki.
2012. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!