Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ha egy ilyen dumával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha egy ilyen dumával indítanák akkor mit szólnátok? Nektek tetszene vagy elzavarnátok a fenébe? "Szia. Idejöttem, mert őrült szexinek tartlak és megakarlak ismerni, hogy jófej is vagy-e. Mex vagyok. "?

Figyelt kérdés
Most találtam egy oldalt ahol tele van irkálva ilyen dumákkal és kíváncsi vagyok a hogy mire számítsak ha kipróbálnák egyet

2012. júl. 8. 00:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát öcsém ha hozzám így jönnél biztos kiröhögnélek, mert az ilyen duma kicsit gáz..
2012. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mond, hogy van egy centrifugád! A tuti bejön.
2012. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
én meg már most kiröhöglek XD amúgy nem is vok csaj, de szerintem az már régen rossz, ha neten keresel csajozós dumát :D
2012. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Az indítaNÁK-nál buktál!
2012. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont. Nálam is elkaszálnád magad.
2012. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Inkább próbálkozz valami klasszikussal, pl.: "Szia, olyan ismerős vagy. Nem együtt jártunk targoncakezelői tanfolyamra?"


:D

2012. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ezt viccesen adod elő, akkor bejöhet, ha ilyen halál komolyan, akkor gáz!

Minden azon múlik, hogy hogy lépsz fel, hogy nézel ki és a lányon is rengeteg múlik. Aki nem akar ismerkedni, azt nem lehet rákényszeríteni semmilyen szöveggel. Az nyomulásnak veszi a közeledést.

2012. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem az a lényeg mit mondasz, hanem hogyan mondod azt. Egy igazi hapsi azzal is elcsábítana egy lányt, ha csak annyit mondana, hogy szilvásbukta vagy túrós laska. Ezen csak röhögni szoktak általában és értetlenkednek, hogy most mi van, én bevetettem és elkezdtünk dumálgatni, hogy ő mit szeret jobban, egész jó beszélgetés lett belőle. =)
2012. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

8/8 jól mondja.


Először nézd meg, olvass egy kicsit a cikkeiből, vagy egyáltalán, hogy ki is Mex.

Ő nem egy tipikus orrfennhordós típus, sőt.

Ráadásul tök jó, hogy most így kérdezted meg, és ilyen kommentek jöttek... ez már egy-egy közösségnek nevezhető, amit Mex csinált, végülis ez is volt a célja.

Aki értékeli értékeli, aki nem nem.

Ráadásul olyan nincs, hogy csajozós szöveg. :)

Legyél egyedi, és HELYZETHEZ ILLŐ szöveget mondj pluszba... ennyi lenne a dolog.

2012. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én az initanák után beszartam és nem tudtam végigolvasni,bocsi:D
2012. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!