Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy őrült lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy őrült lány akit szeretek de nem tudom hogyan tovább (? )

Figyelt kérdés

Szóval ez a lány tényleg őrült...komolyan de ezt imádom benne...kb minden második mndata ilyene malacok szaladgálnak a vaginámba és nm zavarja h ki hallja meg mindenki véleményét leszarja.

és gyönyörű is. Ugy alszzom el h a gyönyörű kék szemére gondolok

egyszerűen szeretem. Szeretem h megnyalja mások kajáját meg fiú gatyában tesizik amit a portán talált,annyit eszik mint egy felnőtt férfi

és ezt imádom benne hogy gyönyörű és őt látom a VILÁG legszebb lányának de a leggusztustalanabb haveromnak is Őt tartom.Csak ez a baj..hogy Ő haverként tekint rám.

Délután néha együt megyünk haza de a héven is mindig őrültködik nm tudom h tudok e vele komolyan beszélni vagy h hogy kéne vele

mondjam azt h figyelj most szeretnék valami fontosat kérdezni

vagy mi?

léci segitsetek


2012. máj. 31. 20:20
 1/3 tzar thomas válasza:
rossz hír :ha elkönyvölt barátnak akkor nincs sok esélyed ,de én is voltam így én is küzdtöm ellene és vagy egy trükköm erre,de privátba beszéljük meg.
2012. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen barátnőm. Tényleg nagyon érdekes kisugárzása van.

Szerintem mond meg neki kerek perec ,hogy mit szólna egy randihoz és te többet szeretnél mint barát. Az ilyeneknek nem érdemes kertelni hidd el. Bókolni meg tök fölösleges mert mindig mondogatják magukban ,hogy ezt már halottam "és lásd mi lett belőle"

2012. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mond neki hogy te szeretnél lenni a malac aki a vaginájában szaladgál.
2012. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!