Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Nektek mennyi időbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek mennyi időbe telik amíg mélyebb érzéseitek lesznek egy lány iránt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mélyebb érzésig kb 1-2 hónap kell. De nálam az első talitól elkezd alakulni valamilyen féle érzés, ami vagy felerősödik, vagy elhal. Jelenleg nincsen sajnos baràtnőm :( 18/F Budapest
2012. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
5 perc és oda vagyok érte ha olyan a csaj.
2012. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy következő élet.....


Sok formás, meg szép arcú lányt láttam már, de én attól senkibe nem fogok belezúgni, mert hogy jól néz ki, meg hogy milyen aranyos meg kedves, meg ilyenek.....

2012. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olykor elég néhány nap is...
2012. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:08 -hoz csatlakoznék...ritka az ha én belezúgom egy csajba még nem is nagyon volt ilyen pedig volt több éves kapcsolatom.úgy vagyok vele hogy van azt jól van.
2012. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár nap is elég, ha olyan a lány. Nagyon pozitív dolog ha a lány nyílt és őszinte, engem azt hiszem ez fog meg nagyon.
2012. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres a találkozgatás, általában maximum pár nap alatt nálam kialakulnak az érzelmek. Ha ennyi idő után semmit nem érzek, akkor az azt jelenti, hogy nem is fogok.
2012. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Inkább kezdetektől fogva megvan a szimpátia (avagy semmi), és csak lassan esik le, hogy jé, tényleg.

Egy-két hónap kell, hogy leessen; de néha 2 hét alatt is bekattan; ha sokat találkozunk és jó nagyokat szócsatázunk.

2012. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
olyan 3 és fél perc kb. Én csak a szerelem első látásra-ban hiszek. Olyan nálam nincs, hogy külsőleg nem izgat, de egy idő után beleszeretni. Ez elképzelhetetlen. Ha látom hogy számomra gyönyörű, és látom hogy aranyos, akkor nem kell túl sok idő hozzá,hogy utána minden percben ne csak rá gondoljak.
2012. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!