Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy őrült lány. Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy őrült lány. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy lány.. Elvileg szeret... Én szeretem Őt... Kb. másfél hónapig jóban voltunk, aztán elkezdett furán viselkedni, egyre bunkóbb lett, s cseszegetett. Én mindig higgadt maradtam, nem mondogattam vissza Neki. Aztán nem akart találkozni, nem akart beszélgetni, letiltott innen-onnan, mondta, hogy gyűlöl, nem szeret már, takarodjak. Ne zaklassam. Aztán nem zaklattam. Erre elkezdte nézegetni az adatlapom ilyen-olyan oldalakon, kb. 4 nap kihagyással írtam Neki egy bocsánatkérő levelet, erre megint belegázolt a lelkembe... Tegnap eléggé eltörött a mécses, és én is odamondogattam Neki. Nem durván, csak amikkel meggyanúsított engem, és így fejeztem be a levelem. "Hülyeséget csinálsz, nem érted meg... de én ezt már lesz*rom". Erre ezt még elolvasta, és eltűnt. Nincs fent neten, sehol sem, pedig ilyenkorra már fel szokta dugni az orrát... Ha most annyira akarta, hogy eltűnjek, hogy takarodjak el, akkor most miért reagál így? Én ezt nem értem.
2009. okt. 29. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
szerintem hagyd a fenébe... ha tényleg kellenél neki, nem így viselkedne.. lehet idővel rájön, milyen hülye volt, addig pedig hanyagold, ismerkedj másokkal, találnál sokkal normálisabb lányt is..!
2009. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

gondolom lány vagy és ős egy sima "barátnő" nem fiú vagy ugye?

Amúgy meg szard le, ne foglalkozz vele, hanem a többi barátoddal.

2009. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
dehogyis lány! szerinted leszbik??
2009. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
csak kicsit olyan nyafogósra sikerült, abból gondoltam, hogy ez vmi "barinős" dolog.
2009. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bikanyakú tesztoszteronharcos, bocsi. :)) Lehet nyafogós, beteg is vagyok, és már elegem van, hogy kb. 1 hónapja megy ez a cirkusz... Én mindig megbocsátok Neki, Ő meg erre mindig csesztet. Belefáradtam már.
2009. okt. 29. 12:29
 6/14 anonim ***** válasza:
ez hibbant ez a lány. hagyd a francba mert csak a saját idegeidet teszed tönkre. nemér annyit egyilyen elcseszett csaj.
2009. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondta régebben, hogy igazából azért nincs barátja, mert nem bírja sokáig Vele fickó. Hát... Ha eljátszotta valaki mással is ezt, szerintem rekorder vagyok... :\
2009. okt. 29. 13:01
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem manipulálni akart, hogy könyörögj neki.
2009. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Ennek a lánynak nem párkapcsolatra, hanem pszichológusra lenne szüksége.
2009. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg csak bunkó.
2009. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!