Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány teljesen belém van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány teljesen belém van esve de nem tudok vele mit kezdeni, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az elején rámírt facebook-on amikor nem ismertem még hogy nem akarnék e találkozni de akkor pont nem volt jó azóta jobban megismertem és őszintén szólva nem jön be... próbáltam enyhe célzásokat tenni arra hogy nem kell nekem de nem értette ma teljesen begurultam amikor már 8-szor hívott fel és írtam neki egy sms-t h " nem illünk össze sorry " azóta hivogat egyfolytában és a barátnői írnak nekem sms-t h mekkora egy f*sz vok miért kellet ezt csinálni meg ienek. Mit tegyek?


13/f


2010. szept. 10. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne vedd fel a telefont, ne reagálj az sms-ekre. 1 idő után megunják. Viszont ha reagálsz rájuk, akkor csinálják az idő végezetéig...

21/L

2010. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szard le.Ne reagálj az smsre és ne vedd fel a telefont.Abbahagyják majd ha rájönnek nem érdekelnek.Ennyi az egész.Felhúzni is kár ezen magad.:)

18/L

2010. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szard le!
2010. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!