Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy őrült lány. Mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy őrült lány. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy lány.. Elvileg szeret... Én szeretem Őt... Kb. másfél hónapig jóban voltunk, aztán elkezdett furán viselkedni, egyre bunkóbb lett, s cseszegetett. Én mindig higgadt maradtam, nem mondogattam vissza Neki. Aztán nem akart találkozni, nem akart beszélgetni, letiltott innen-onnan, mondta, hogy gyűlöl, nem szeret már, takarodjak. Ne zaklassam. Aztán nem zaklattam. Erre elkezdte nézegetni az adatlapom ilyen-olyan oldalakon, kb. 4 nap kihagyással írtam Neki egy bocsánatkérő levelet, erre megint belegázolt a lelkembe... Tegnap eléggé eltörött a mécses, és én is odamondogattam Neki. Nem durván, csak amikkel meggyanúsított engem, és így fejeztem be a levelem. "Hülyeséget csinálsz, nem érted meg... de én ezt már lesz*rom". Erre ezt még elolvasta, és eltűnt. Nincs fent neten, sehol sem, pedig ilyenkorra már fel szokta dugni az orrát... Ha most annyira akarta, hogy eltűnjek, hogy takarodjak el, akkor most miért reagál így? Én ezt nem értem.
2009. okt. 29. 12:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kérjek vajon tőle bocsánatot? Mert eléggé lelkiismeretfurdalásom van, hogy visszamondogattam Neki dolgokat (jó, mondjuk amit velem csinál már egy hónapja, ahhoz semmiség az egész, de akkor is...)?
2009. okt. 29. 17:56
 12/14 anonim ***** válasza:

Te bocsánatot? Neki kéne térden csúszva könyörögnie ha azt akarná hogy még 1x az életben akár csak ránézz...

Hagyd a francba... Vagy előbb küldd el a retkes p*csába!!!

De azonnal!

2009. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért van lelkiismeretfurdalásom... :\
2009. okt. 29. 19:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Eltelt azóta majdnem egy év..mi történt?
2010. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!