Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk titeket elriaszt, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket elriaszt, ha egy lány pl dobol, basszusgitározik, ráadásul "érdekes" ötletei vannak, kissé őrült?

Figyelt kérdés
Túl férfiasnak tartjátok az ilyen hangszereket? Meg nekem pl olyan ugrott be, hogy az esküvőmön a nagy menyasszonyi ruhában odaülök a dobok mögé, és a zenekarral játszok egy (vagy akár több) dal erejéig. Nem lenne hagyományos, az biztos, de hogy nem merném a valóságban is megcsinálni, az is biztos :). Amugy nem vagyok őrült (annyira), csak kreatív... Emigy az emberek rendesnek tartanak, szeretnek, csak azért mondom, hogy ne nézzetek teljesen idiótának.. Nem tehetek róla, hogy ilyen aggyal születtem, hogy folyton valamiket kitalál. Elriasztanálak benneteket, fiúk?
2011. szept. 1. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kifejezetten vonzó :)
2011. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Komolyan? O.O. Köszi! :))
2011. szept. 1. 20:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyáltalán nem egyedi dolgok amiket leírtál :) A legtöbb nőnek egyfolytában eszébe jut valami kreatív. Ez van.
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem, a kreativitás épp hogy vonzó.
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sztem is vonzó :) Én gitározok, legalább tudnánk együtt zenélni :)
2011. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De jó :). Voltak már amugy, akik lenézték az olyan lányokat, akik pl dobolnak.
2011. szept. 1. 20:41
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis, imádlak, felléphetnénk duettel, esetleg valami kis szájharmónikaszimfóniával. :P Legfeljebb megdobálnak a saját vendégeink. De mivel nászajándékkal jöttek, mi járnánk jobban :P Habár, egy testesebb minigrill azért elég antihumanitáriánus lehet:P Miért nem ismerek ilyen lánykát? :D


Na, bíztató volt, vagy bíztató volt? :P

2011. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

"de hogy nem merném a valóságban is megcsinálni, az is biztos :)"


Ez a része riasztó. Ha dobolnál amúgy, miért ne mernél ilyesmit csinálni?


Semmi őröltséget, idiótaságot nem látok abban, amit írtál. Még különösebben kreatív ötletet se mutattál, bocs.

2011. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

hát én nem vettem észre hogy bárkit is taszítana.

17/L basszusgitáros :DDD

2011. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a többségnek az ilyen gondolkodásmódú lány az ideál.
2011. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!