Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk titeket elriaszt, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk titeket elriaszt, ha egy lány pl dobol, basszusgitározik, ráadásul "érdekes" ötletei vannak, kissé őrült?

Figyelt kérdés
Túl férfiasnak tartjátok az ilyen hangszereket? Meg nekem pl olyan ugrott be, hogy az esküvőmön a nagy menyasszonyi ruhában odaülök a dobok mögé, és a zenekarral játszok egy (vagy akár több) dal erejéig. Nem lenne hagyományos, az biztos, de hogy nem merném a valóságban is megcsinálni, az is biztos :). Amugy nem vagyok őrült (annyira), csak kreatív... Emigy az emberek rendesnek tartanak, szeretnek, csak azért mondom, hogy ne nézzetek teljesen idiótának.. Nem tehetek róla, hogy ilyen aggyal születtem, hogy folyton valamiket kitalál. Elriasztanálak benneteket, fiúk?
2011. szept. 1. 20:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:DDD
2011. szept. 1. 20:43
 12/18 A kérdező kommentje:

Első 20:42-esnek:

Kicsit sokat adok mások véleményére, pedig lehet nem kellene...

2011. szept. 1. 20:45
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, őszintén szólva nem erre számítottam, de most nagyon örülök, hogy feltettem a kérdést!
2011. szept. 1. 20:46
 14/18 Walk With Me ***** válasza:

Szerintem marhára "dögös" ha szabad így kifejeznem magam. Egyáltalán nem gond, ha valaki rendesen megéli az egyediségét, és nem ilyen "elvárt" sémák alapján próbál élni.


Amúgy én is akarok basszusgitározni, de még csak pénzgyűjtési fázisban vagyok. :|

2011. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kellene :) Lényeg, hogy jól érezd magad!

Igazam van? Nem? De!

http://www.youtube.com/watch?v=uqh_kWyj_iM&feature=related

2011. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ilyen lányt keresek :P szóval +1 a pozitív véleményekhez
2011. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Csajszi te vagy a legtöbb pasi ideálja XD

Amúgy én is dobolok, meg gitározok és a legjobb barátaim fiúk (1 lány van), de attól még van egy tök helyes pasim XD

Szóval hajrá.

2011. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szeretlek:D:D


Remélem ennyi elég válaznaXD

2011. szept. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!