Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a férfias pasik? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a férfias pasik? :D

Figyelt kérdés
Minden tele van elcseszett,vasalthajú,cingár és a férfiasság legapróbb jeleit sem mutató srácokkal... :/ mi tetszik ezeken a csajoknak? Énis lány vagyok, de baromira nem értem... o.O

2012. júl. 7. 22:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Kell nekik a férfi, csak a másfajta, ennyi. A barokk korszakban meg parókában, és csicsás ruhákban jártak a férfiak.


Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, hol vannak a nők-hol vannak a férfiak?


Itt vannak. Csak változnak, ennyi. Az ember, emberiség változik, ki mondott olyasmit, hogy ezek véglegesen lefixált dolgok?

2012. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
ez fordítva is igaz...mennyi csaj járkál oldalt leborotvált "skrillex-es" hajjal...meg sorolhatnám. valakinek ez jön be, én meg olyan átlagos vagyok, és ebben az a jó, hogy egyreinkább ez az egyedi, és páwáknak lenni már unalmas, mert mindenki majmolja a másikat..én is azon gondolkozok, hogy mi ebbe a jó..de persze én azt vallom, hogy a kondizás se jó életstílusnak...én is eljárok bicajozni, futni, ennyi...ezzel is jól ki lehet nézni, nem kell ahhoz úgy kinézni, mint egy testépítő..ez is olyan dolog, ami sok csajnak tetszik..mert hogy "meg tudja majd védeni"..
2012. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

itt van egy:)

25 év,176 cm,80,kg,rövid haj,barna szem,szőrös mellkas,borosta,arrogáns,szókimondó,stb...

a jó tulajdonságokat privátban,nehogy túl sok üzenetet kapjak!;)

2012. júl. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Az arrogancia mióta a férfiasság feltétele? Vagy csak rögtön kapásból a negatívumokat is közölni akartad? :)
2012. júl. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
nyilvánosan csak negativumot közlök,aki igy meg akar ismerni az tényleg komolyan gondolja.és a sok negativum után megismeri a jó tulajdonságaimat,kellemeset csalódik bennem,belém szeret és boldogan élünk amig meg nem halunk:)
2012. júl. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

jó taktika, én is hasonlót alkalmazok. A VALÓ ÉLETBEN !!!


hülye kocka:)

2012. júl. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
ja,te csak az észt osztod névtelenül mi?
2012. júl. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Vagyok
2012. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
30 év fölött,akikről te írsz azok csak kisfiúk.Tele lelki problémákkal és gátlásokkal.
2012. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
persze,mint ahogy én is:D
2012. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!