Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a férfias pasik? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a férfias pasik? :D

Figyelt kérdés
Minden tele van elcseszett,vasalthajú,cingár és a férfiasság legapróbb jeleit sem mutató srácokkal... :/ mi tetszik ezeken a csajoknak? Énis lány vagyok, de baromira nem értem... o.O

2012. júl. 7. 22:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
1-eske kicsit félreértetted a dolgot, sjanálom ha törést okoztam a lelkedben, de nem az átlag psikra gondoltam hanem a falkában plázába járó , egymásnak szivecskéket irogató srácokra... ha meg már itt tartunk én nem szenvedek hiányt a normális fajtákbol, viszont idegesít,hogy minden tele van a lányos fiukkal
2012. júl. 7. 22:30
 12/33 anonim ***** válasza:
félig meddig férfias vagyok, edzőteremben, kocsmákba vagy egyetemen szoktam lenni :D
2012. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
48%

11 Ne nevezd szerintem lányosnak őket. Piszok sok lány abszolút nem ilyen, nem szerencsés ötlet nemi kérdést csinálni ebből.


Ha neked nem tetszenek, nevezd legfeljebb "férfiatlannak". :)

2012. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Én küzdősportolok,kondiba járok,csellózok..szerintem jó úton járok
2012. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
itt vagyok :D
2012. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

1. vok, akkor bocsáss meg, de mivel az a kérdés, hogy hol vannak, azt hittem neked nem jut :)


törést nem okoztál a lelkemben, idegenek normál esetben nem is tudnak egymásnak, és se akartalak lekezelni, csak azt nem szeretem ha bárkit ledegradál valaki csak azért mert más a stílusa, ne érts félre én nem vagyok oylan amilyet leírál, de én senkit nem nézek le, ha csak annyira ismerem h látom az utcán:D, maximum szarok rá, és még a fejemben se alkotok véleményt róla, nemh egy kérdést tegyek fel itt ilyen stílusban:D


szal egyszerűen cask ne foglalkozz a dologgal sztem, mindig is többféle emberek voltak, kinek mi jön be, és ez így jól is van...

2012. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Hogy hol vannak? Alkalmazkodtak a női igényekhez. Vasalt hajú cingár faszlámákká vagy kondiban izzadó kigyúrt állatokká változtak.
2012. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
58%
Igen, a férfiak alkalmazkodnak a női igényekhez. Mármint a nők többségének igényéhez. Ha a vasalt haj és cingárság az igény, akkor ők szaporodnak el, ennyi. :)
2012. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Csak tudod a pasik meg azt kérdezik, hol vannak azok a lányok, akik nem a kigyúrt, pénzes, macho, szépfiú (páva?), emo stb pasikra buknak? Mert sok "átlagos" srác nem talál magának megfelelő barátnőt, mert a lányok többsége sajnos az ilyen fiúkat részesíti előnyben utána meg sírnak ha kihasználják őket.
2012. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

ez a divat 2012. Sportolok, focizom, és stb. elég sportosnak tartom magam ( 182 cm magas ,85 kg ), és van " egy kevés " szőr a mellkasomon és a barátaim folyton ezzel piszkálnak. :DD nekik 22-23 éves korukban sincs 2 szál összesen az egész testükön nekem meg 19 évesen elég sok.Ráadásul még az arcomon is borzasztóan erősödik... De az igazat megvallva azt vettem észre hogy a mai lányok többségében ez jön be aki szőrtelen és úgy néz ki mint egy kis divat bzi.

HOL Kell már a " férfi " a lányoknak a mai világban ?

( bocsi a hibákért :D )

2012. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!