Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel lehet leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet leszólítani strandon egy lányt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 23:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én a balatonparton vagyok jelenleg
2012. júl. 5. 23:50
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

lol a velencei parton lvasón röhögtem :D Vagy husz kérdést tett föl :D


A Strandlabdás meg papírp.öcs :D NE legyél gyáva :D Minek szarozni labdával meg ilyenek. A Férfiak ezt szemtől szembe csinálják. Aztán pár órával késöbb meg Szemtől-tarkó. IF you know what i mean.

2012. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Odamész álló farokkal, és rázendítessz:

-Oszt leszopsz, vagy rádverjem ?

2012. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
szia! jó a segged, nincs kedved beszélgetni? :D
2012. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondom,hogy egy retteneteset kell fingani,ha az mégsem jön be,akkor pogózz mellette egy vasbottal.
2012. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy vízimentő képesítést, és mászkálj fel-alá a parton (tűzpiros fürdőgatya forever). Meg sem kell őket szólítanod, úgyis rólad beszélnek a hátad mögött. Ekkor odalépsz, és elkezded: Nyugodtan kérdezhettek is, de csak ha én is megtudok rólatok pár dolgot. Mit szólnátok ahhoz a lángososhoz?


Általában bejön. Bár az okosabbja megkérdezi, hogy mi lesz addig a fuldoklókkal. Itt bejön a "nem vagyok szolgálatban, csak szeretem nézni az olyan csinos hölgyeket, mint te".


Sok sikert ;)


Persze képesítés nem kell, csak a gatya. Viszont ha véletlenül fuldoklik valaki és te nem tudod kihúzni teljesen hülyének fognak nézni.

2012. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!

Egyébként 16 éves vagyok

2012. júl. 7. 03:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!