Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találjak ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon fontos, hogy segítsetek nekem. Igaz még van 2 hét szóval nem muszáj sietni a válaszokkal, de jó lenne, ha gyorsan kapnék segítséget.. Szóval ebben a hónapban 19-én lesz, hogy a barátommal 6 hónapja vagyis fél éve vagyunk együtt.. Szeretném valahogy megünnepelni vee, de nem tuom hogyan.Igazából meglepetést akarok.. De úgy, hogy eddig nem volt még ő sem az én szüleimnél és én sem az ő szüleinél.. Mindig amikor találkoztunk akkor a fociályára, vagy a zalára szoktunk menni.. Szóval szeretnék ötletet kérni, hogy mi lenne jó meglepetés.. Sok ötletet kérek!! előre is köszi :))
2012. júl. 5. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Na megint egy ..... aki képes még a 6 hónapot is ünnepelni XD XD
2012. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
És ráadásul megint egy lány. Fiúnak ilyen eszébe sem jut.
2012. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát valami ajándék kezdetben, pl csoki. Semmi egyéb, az ilyenkorra már túl nyálas volna. De a csoki jó, ha szereti. Ha még nem feküdtetek le akkor pl az jó ötlet. Vagy ha már igen, akkor meg úgy feküdj le vele hogy vmi szexi ruhába megjelensz és úgy. Egyébként érdemes kajálni együtt valahol, vagy süss neki sütit. :)
2012. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
ÚRISTEN!! DE HISZEN, akkor már túl vagytok a híres 5 és fél hónapon!! Azt meg sem ünnepeltétek??
2012. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

2.

1 vagyok. Én is nő, de soha eszembe nem jutott ilyesmi. XD

6 hónap az még nem is komoly. Az 1 évet már ok ha ünneplik de fél évet... pfff XD

2012. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 16:53

Kár, hogy kevés van belőled. :D

2012. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És még én is foglalt vagyok XD :D
2012. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
43%
Én is szoktam "ünnepelni" a félévet, igazából egy nagyon jó indok, h meglepd a párodat valamivel. Tényleg nem kell nagy dolog, ha megoldható, akkor e legjobb valami közös program, amit eddig még nem csináltatok, bár van, h én valami komolyabb dolgot adok ilyenkor,amire estleg szüksége lehet/örülne neki, de amit az ember nem ad "csak úgy", a többi ajándékozós alkalom meg messze van :) (Azért a csajoknak jut ilyen mindig az eszébe, mert a pasiknak általában soha semmi nem jut az eszébe :P )
2012. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!