Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, hogyan találjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan találjak rá?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és nem rég voltam orvosnál, és láttam egy lányt akinek szerintem tetszettem, mert szemeztünk, meg nekem is nagyon tetszett. Szóval elegem van már abból, hogy az összes ilyen lányt csak hagyom, nem teszek semmit nem kezdeményezek, és ebből már elég volt. Tudom, hogy néz ki az a lány és nagyon szeretném megtalálni, tudom, hogy bármit meg lehetne oldani szóval ötleteket várok, hogy hogyan találhatnám meg? Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. márc. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
És ha rákérdeznél doktor bácsinál, hogy ki volt ott aznap?
2012. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Öreg, ha megtalálod, megtapsollak. Komolyan.
2012. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha mondjuk egy kis városban laktok, akkor elég sanszos, hogy újból össze fogtok futni a boltban az utcán, stb.. ha budapesti vagy.. akkor erre kisebb az esély.

ha nem találod meg ezt a lányt, akkor íme a tanulság: addig szólítsd le, amíg van rá lehetőséged. ;)

21/l

2012. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem... nagyobb városban lakok, de nem budapesten.. első válaszolónak: hát nem hiszem, hogy kiadna nekem ilyen informácíót a doktor nő.. :/ más ötlet? =/
2012. márc. 20. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!