Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tanárok panaszkodnak mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárok panaszkodnak mert 12 évesen kézenfogva járok a suliban ez most komolyan gááz? Lekéne állnom ti mit tennétek? ://

Figyelt kérdés
általános sulii ://
2012. júl. 4. 23:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
más nem volt csak csók meg ölelés de amilyen perverz volt rám is akart feküdni csak eltoltam magamtól...
2012. júl. 4. 23:57
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez hagyán, én azért kaptam a lebaszást, mert megpusziltam szájon anno a barátnőm, reggel.


"Ne csinálj kur*t a barátnődből." Má majdnem oda mondtam neki hogy: Any*d!


17 voltam akkor.

2012. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, le kéne állnod... nevetséges ami ma megy
2012. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

értem...

őszintén szólwa ennek anyám sem örül..

szerencse hogy úgy fogja fel hogy nemtudok mit csinálni ...

2012. júl. 5. 00:00
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, tanári fegyelmezés nélkül is megtartom suliban a 2 lépés távolságot barátomtól :) nem suliba való, délután szerelmeskedjetek.

És ez nem korfüggő.

18L

2012. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
okéé köszönöm mindenkinek hogy megrtettétek velem!!
2012. júl. 5. 00:13
 17/21 anonim ***** válasza:

Témához nem tudok hozzászólni mert csúnya lenne, de nem mindenhol írsz "v" helyett "w"-t


Ne szokj rá, mert idegesítő, és rohadt randa..

2012. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyár van vazze, hova jársz te?
2012. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A 15-östől kérdezném kiváncsiságból, és kérlek ne vedd zokon, hogy tökéletesen igazad van, én is ilyen vagyok pasi létemre, de


a kézenfogás mért intimitás?

És ha bemész a suliba találkozol a barátoddal nem puszilod szájon?


Ez a 2 dolog így nem stimm, oké ne legyen smaci, csók, ölelgetés, de ez... korlátoz a szabadságjogaimban.

2012. júl. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam már a kézfogás se való suliba :) És nem, nem puszilom szájon :DD arra ott a délután, meg a hétvége :D akkor bepótoljuk rendesen :D :D suliban csak "haverok" vagyunk :) (engem is irritál a sok cuppogó párocska.. miért kell mindenkinek az ő magánéletüket nézni? éljék ki magukat kettesben.)

15-ös voltam.

2012. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!