Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztam egy lánnyal, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy lánnyal, már kézenfogva járkálunk, összebújunk, de?

Figyelt kérdés
de még nem csókoltam meg. 3 hete járunk, már az elején láttma hogy én is szimpi vagyok neki, mostmár tuti biztos, egyre több a jel, meg már 1-2 hete egymásra borulunk a buszon is, kézenfogva, ölelkezve járkálunk, és a hosszú szünet után, ma hihetetlenül örültünk egymásnak, még ő lehet jobban mint én... De még nem tudtam igazándiból lekapni, sose jött össze a helyzet... Vagy osztálytársaival jövünk végig, vagy valami ismerősével.. Előtte meg azért mértékkel nyalom falom, előtte meg hülye voltam... mert nem akartam még... Esetleg pénteken leszünk kettesben, majd akkor... Csak enm ciki ez hogy 3 hete ismerjük egymást, találkoztunk már vagy 10szer... Kézenfogás, ölelkezés... de Csók még nem... Lehet azt hiszi hogy Puhap öcs vagyok? :( 19F, 19L
2011. márc. 16. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
na ez érdekes. Csak hamar tedd meg, mást nem tudok tanácsolni.
2011. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hali:) Hát sztem nemvagy puha...cs csak várod a megfelelő pillanatot:) És jólis teszed mert nemkell a csókot elsietni.

Hívd el valahová ahol kettesben lehettek és ha olyan pillanatra kerükl a sor akor tudni fogjátok mindketten, hogy most van az a perc...:) Jah,és nefélj megcsókolni,biztos ő is fogja akarni,és nemvág le neked egy jónagy pofont :D :) Sok sikert:)

2011. márc. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tyler913 ***** válasza:

Igen,puhapocs vagy.Sorry.

Bar lehet,hogy o se tul tapasztalt,ugyhogy no para,nincs veszve semmi.Nincs olyan,hogy "tokeletes pillanat",amit megvarsz,Te teszed azza a pillanatot.Es ehhez nem kell mas,minthogy kettesben legyetek egy olyan helyen,ahol nem zavarnak.A legegyszerubb: kiserd haza,es a kapualjban csokold meg.Ha tudod,hogy tetszel neki,akkor o is akarni fogja,es benne lesz,hogy megteremtodjon a lehetoseg (magyaran hogy lekoptassatok a haverokat egy idore).Hajra,mert ha sokat szarakodsz,elmegy a hajo!

2011. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:)) Köszi, pénteken mindenképp lépek :D
2011. márc. 17. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!